Chemická strava v hotelu

Recenze hotelu Evrika Beach Club Hotel **** - Bulharsko - Slunečné pobřeží - Slunečné pobřeží

Ubytování ušlo, stravování jako bych nakoupil ty nejlevnější polotovary a dal do hrnce. Nepoživatelné a nevhodné hlavně pro děti. Zábava pro děti celkem dobrá. Celkově velké zklamání. Absolutně neodpovídá ceně. Už bych tam nikdy nejel.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování docela slušné, ale byl jsem už v lepším za nižší cenu.

Strava a stravování (1 / 5)

Strava ůplná katastrofa, ani se to stravou nazvat nedá. Nekvalitní směs všelijakých levných polotovarú.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Na hotel v této cenové relaci, tak to byl jen obyčejný prúměr neodpovídající ceně. Pro děti fungovalo vše včetně bazénú a animátorú, ale našim dětem se animátoři nelíbili. Personál se choval normálně, ale nějakou zvláštní ochotou nepřekypoval.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž pěkná široká, čistá. Lehátek bylo dost, pozvolný vstup do moře. Moře špinavé, spousta řas a nějací podlouhlí červi hned z kraje, kterým místní říkají štipky. Přisávají se na nohy. Při vstupu do moře se musí rychle proběhnout dále, aby se nestačily přisát. Zbytek se musí z těla oprášit. Jsou hlavně z kraje při vstupu do moře. Jestli to štípnutí přenáší i nějaké parazity, to nevím. K tomu by se musel vyjádřit odborník

Okolí hotelu (3 / 5)

Je to betonové město, v okolí bylo vše, obchody, kavárny, restaurace, stánky. Procházky po promenádě, to bylo asi to nejlepší z celého pobytu.

Celkový dojem (2 / 5)

Nikdy bych sem nejel a nikomu bych to ani nedoporučil.

Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.