Fiesta Beach Djerb

Recenze hotelu Fiesta Beach Club Djerba **** - Tunisko - Djerba - Midoun

Rodinný pohodový hotel.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování na africké poměry solidní.Ale kdo je zvyklí na Evropský standard bude zklamán.Spíše pro nenarocneho cestovatele.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava a stravování je 100%..Velký výběr jídel.Výhoda jsou dve jídelny.Kdo má radši klid a pohodu az si zvolí menší jidelnu u bzenu.Ale.počítejte s menším výběrem,ale nám to stačilo.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Vybavení na slušné úrovni.Personál byl všude milí a ochotný.Na Africké poměry jsem nepoznal lenost a neochoty...Problém se řešil ihneď a velmi rychle.

Pláž a moře (5 / 5)

Moře čistě a krásně teplé.Pláž písečna a pozvolny vstup do moře.Lehátek a slunečníku dost pro každého za každé hodiny.Nemusíte se bát,když přijdete na pláž,ze nebudete mít místo.

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí hotelu je asi vsude stejné jako v Africké destinaci.Není kam chodit a bohužel špína.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotelové služby jsou perfektní,velký výběr zabavy pro každého každý den.Personál milí a přátelský.Jidlo a pití také dobré.Vhodné pro mladé lidi,pro rodiny a starší lidi.Pro vsechny věkové kategorie spousta zábavy do pozdních hodin.V celém hotelu čistota na vysoké úrovni.Všem doporučuji

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Seniory
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.