Four Views Baia - moderní městský hotel ve Funchalu

Recenze hotelu Four Views Baia **** - Portugalsko - Madeira - Funchal

Moderní 4* hotel na kopci s výhledem na Atlantic a historickou část Funchalu. Nabízí elegantní komfort s vysokou úrovní služeb.

Ubytování (5 / 5)

Moc hezké ubytování. Moderní, elegantní. Pro někoho až luxusní. Srovnatelné s některými 5* hotely. Pokoje buď se dvěma samostatnými lůžky nebo dvojlůžkem, koupelna s WC a fénem, balkon nebo terasa s výhledem buď do kopců Funchalu nebo na moře. S výhledem na moře to bylo za příplatek. V pokoji varná konvice, skleničky, hrníčky, čaje, malá lednička, trezor, šatní skříně, posezení, TV. V noci klid, jen z dálky doléhaly zvuky města.

Strava a stravování (5 / 5)

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Velmi chutné. Restaurace s panoramatickým výhledem na oceán a Funchal.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Prostorná recepce, výtahy, prostorná restaurace, bar s večerním programem a tanečním parketem. V době naší návštěvy zde byla živá hudba (zpěv a klávesy). Pool bar, venkovní bazén s hezkým výhledem, brouzdaliště, slunečníky a lehátka zdarma, vnitřní bazén s výhledem. Internet koutek, lázeňské centrum, masáže, vířivka, sauna za poplatek. Paddle a tenisový kurt, tělocvična (fitness), čítárna, herna s kulečníkem, stolním tenisem, stolním fotbalem. Hlídání dětí za poplatek.

Pláž a moře (2 / 5)

Moře je asi 800 m daleko. Jako u většiny hotelů na Madeiře zde není klasická pláž a klidné moře pro koupání, jako třeba v Řecku, Turecku či Chorvatsku. Madeira vybízí spíše k aktivní turistice po ostrově se střídavým lenošením u bazénu na terasách hotelů s výhledy na Atlantic.

Okolí hotelu (4 / 5)

Dobré místo pro vyjíždění na výlety po ostrově a současně blízko do centra Funchalu s přístavem, historickou částí, tržnicí, obchody, restauracemi a bary.

Celkový dojem (4 / 5)

Moderně a elegantně zařízený hotel, poskytující komfort 4* až 5*. Jídlo bylo vynikající a výhledy z hotelu jsou také moc hezké.

Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.