Prohlídka hotelu Fun Island Reosrt ***

Recenze hotelu Fun Island Resort *** - Maledivy - Kaafu Atol - Jižní Male Atol

Hotel pro méně náročnou klientelu, který překvapil dobrým jídlem a především krásnou pláží, která pro mě osobně je nejdůležitější.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje jsou obyčejně zařízeny, nečekejte nic moderního, ale vše potřebné najdete. Je možnost vybrat si z pokojů s výhledem na oceán nebo na atoly a dále si připlatit za pokoje s open air koupelnou. Pokoje nemají Wi-Fi připojení. Jsou vybaveny TV, klimatizací, telefonem, varnou konvicí a fénem.

Strava a stravování (4 / 5)

Plná penze. Večeři jsme měli servírovanou, jídlo bylo chuťově moc dobré. Snídaně formou bufetu, kde byl široký výběr. Nealkoholické nápoje jsou v ceně.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

W-Fi připojení na baru a na recepci zdarma. Hotel má svoje fitness centrum a menší wellness.

Pláž a moře (4 / 5)

Ubytování je přímo na pláži, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Moře je azurově čisté, pláže každé ráno uklízejí od řas, takže ty jsou také čisté. Vstup do moře je pozvolný, pláž je písečná. Je zde možnost vodních sportů, například potápění, šnorchlování a surfování.

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel, dle mého názoru, odpovídá své kategorii. Celý resort působil velmi pozitivně. A musím zmínit usměvavý a milý personál, to se jen tak nevidí.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.