Úchvatná dovolená

Recenze hotelu Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel **** - Španělsko - Gran Canaria - Amadores

Dovolenou jsme si neskutečně užili. Nepřeberný výběr jídel a pití , usměvavý a ochotný personál a úžasní barmani na dolním bazéně - TOP : Luceinda , Daniel , Ramon , Cristine a Jesus …. a další :-)

Ubytování (4 / 5)

Luxusně velké pokoje , lehátka na velkém balkoně , Mé přání být v 1.linii a v 5.patře bylo splněno. Akorát poslední 2 dny nám paní uklízečka neuklidila , ale jelikož doma taky denně negruntuji , tak zas to tolik nevadilo :-)

Strava a stravování (5 / 5)

KDYBYCH MOHLA DÁT VÍC HVĚZDIČEK , TAK TO UDĚLÁM !!! Tady nemám absolutně co vytknout !!! Na snídani smoothie , žádné sodobary , ale normální džusy v 5 l krabicích , filé v remuládě byly fantastické , kyselí sledi taktéž , na oběd a večeři si můžete vybrat pivo na čepu nebo v láhvi , žádné sudové víno , ale nalívají rovnou z láhve ( bílé , rosé , červené , šampus ) , šampaňské občas nachystané před vstupem do jídelny , každý den výběr alespoň ze dvou druhů ryb , potom různé dary moře , sushi - ujížděla jsem na krevetách a na tuňákové a sýrové pizze . Výborné pečené brambory ve slupce s jejich specialitou - omáčka Moya Roya . Manžel pro změnu na melounech a čerstvých ananasech. Vynikající oříšková, vanilková a čokoládová zmrzlina. Na barech koktejly z džusů , žádné náhrady sodobarem. Cola , Fanta , cokoliv jiného ve skle !!!

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Na recepci ochotný personál - pokud nějaké větě nerozumíte , řeknou Vám to jinak ... Velký krásný pokoj s prostorným balkonem , kde na každém jsou lehátka , překrásný výhled na oceán. Můžete navštívit Thalasso terapii , někdo může mít již v ceně zájezdu. Animátoři úžasní. Dopoledne jogy , aqua gym , roznášeli pohostění jako např. sushi , nealko drinky s ledovou tříští , ovoce napíchané na špejli....Odpoledne denně Bingo kde výhra byla láhev šampána. Každý večer hlavní program - vystoupení tanečníků , kouzelníci, zpěváci , hudebníci , prostě denně něco nového.

Pláž a moře (4 / 5)

Vzali jsme si plutve , brýle a šnorchly , ale nepoužili jsme. Pláže nás trochu zklamaly. U jedné kotvily lodě , ne moc a ne veliké , ale já toto nemusím a na druhé bylo dosti lidí. Tak jsme se vždy šli projít na pláž , okoupali se , zaplavali a za chvíli jsme se vraceli zpět k bazénu. Pláž od hotelu do 500 m, promenádou se dá na co koukat - po skalách se proháněly ještěrky :-) Za to předchozí : služby , jídlo , pití to stálo.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hezké procházky.

Celkový dojem (5 / 5)

Maximální spokojenost !!!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.