Hotel Goethe Mariánské Lázně - katastrofa

Recenze hotelu Goethe - Česko - Karlovarský kraj - Františkovy Lázně

Chcete si obnovit vzpomínkly na rekreace ROH za totáče? Pak je hotel Goethe správná volba. Pár přežívajících soudruhů na recepci, obsluha na jídelně - dva vyjukaní učni. Jídlo jak ze školní jídelny a nápoje jen k jídlu. Pak už vše zavřené, pusté.

Ubytování (1 / 5)

Podvod s určením destinace, místo avizované polohy Mariánské Lázně je hotel v osadě Závišín 6km od Centra Mariánských Lázní. Dostupnost lázní pouze taxíkem. Pěšky pouze za světla ( cesta vede lesem). Při příjezdu nenašli naší rezervaci, málem jsme jeli domů. Všude mraky uřvaných dětí. Jinak čisto a uklizeno

Strava a stravování (1 / 5)

Snídaně - rohlík s máslem a marmeládou. Salám vysočina a turista. Párky došly hned a již se nedoplňovalo, Večeře - výběr ze tří jídel typu vaječná omeleta s bramborem, kuřecí stehno s kaší, výpečky s knedlíkem ... na hvězdný hotel ubohé

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Vybavení kromě bazénu nula, žádná restaurace, žádný bar, mimo vyhrazenou dobu k jídlu hotel kromě recepce bez obsluhy. v kombinaci s polohou - uprostřed pustiny, kde jediná hospoda na dohled zavírá již v devět, katastrofa.

review.category.WELLNESS (1 / 5)

Půlhodinová masáž trvala 17 minut Procedura s léčebným plynem, kdy vás dají do odpadkového igelitového pytle a pytel nafouknou čím si ( bez komentáře co to je) a bez jakých kolilv účinků za 20 minut konec. jinak nic.

Okolí hotelu (1 / 5)

Pokud nehrajete golf , tak kilometry daleko v okolí nic.

Celkový dojem (1 / 5)

Nikdy více

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.