Golden Days Hotel

Recenze hotelu Golden Days Hotel ** - Řecko - Rhodos - Afandou

Hotel klidný a pro naše potřeby dostačující. Více času jsme trávili na cestách. Měli jsme pokoj od hlavní silnice s hezkým výhledem do zeleně a na zdejší hory ostrova. Nejvíce času jsme trávili na balkóně, kde jsme trávili rána a večery.

Ubytování (3 / 5)

Hotel je starší, potřeboval by opravu, ale udržovaný v čistotě, každý den zajištěný úklid, pravidelná výměna ručníků a prostěradel, teplá sprcha po celý den.

Strava a stravování (5 / 5)

Bez stravy, ale možnost snídaně, zajištění i teplé stravy ve zdejším baru.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu byl velmi vstřícný, usměvavý, pokud člověk potřeboval poradit, pomohl. Bazén, zábava karaoke, bar. Wifi ano, ale na pokojích velmi slabý signál, v hale to pak šlo dobře.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž byla vzdálena asi 15 minut od hotelu. Pěkná procházka. Pláž byla kamenitá, klidná, bez velkého návalu turistů, moře čisté, možnost osprchování sladkou vodou přímo u moře. Slunečníky a lehátka za poplatek. Vstup do moře pozvolný.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel byl na okraji města, vstup do hotelu udržovaný v zeleni. Do centra tak 10min rychlé chůze. U hotelu velký supermarket, jež poskytoval vše. V centru města autobusová zastávka, odtud se dalo vydat na sever ostrova či na jih. Mnoho taverniček,barů a suvenýry, nábytek, oděv, menší supermarkety.

Celkový dojem (5 / 5)

Moc času na hotelu jsme netrávili, hodně jsme cestovali, takže hvězdičky dávám za samotný ostrov.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.