Trochu jiná realita

Recenze hotelu Hammamet Regency **** - Tunisko - Hammamet - Hammamet

Celkově jsme byli spokojení, ale už bychom sem nejeli. Byli jsme v Tunisu asi 10x v ruzných hotelích, a všude velmi spokojení.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování hezké. Zejména proto, že jsme dostali nejlepší pokoj s balkonem a výhledem na moře. Uklizečka velmi pozorná- starší generace. Není co vytknout.

Strava a stravování (1 / 5)

Zde je katastrofa. Ani jednu hvězdku nedávám... Na prvním místě lidský faktor. Pokud nedáte číšníkovi spropitné, dostanete decku vody a na druhou čekáte hodinu. Pro pivo víno je lepe si zajít. Raději jsme platili číšníka, který pak ochotně došel. Na druhém místě logistika. Na 300 hostů malý prostor pro bufet. Neustálé přebíhání, fronty horší než za socialismu. V okamžiku z pekáčů zmizelo maso, nebo olivy... Z toho pak plynoucí nesmyslné plýtvání turistů, kteří si nandali co nejvíce. Vrchovaté talíře nosili čísníci zpět vyhodit. U snídaně pravidelně přinesli míchaná vajíčka po pulhodině. Na 300 hostů jeden toustovač s výkonem, že jeden toust trval 5!! minut. Na třetím místě vlastní kuchyně- den co den to samé.Ani jedna změna. Kuřecí a skopový guláš, špagety s kečupem, nemastná neslaná pica. Občas rizoto s hlavami z krevet.Z ovoce jen meloun, zelenina zelí. I místní olivy tak jednou za 3 dny. A co je nejhorší? Pro lidi co si v hotelu či na pláži jídlo objednali a platili- tak luxus. Kvalitní picy, masa, ovoce zeleniny. Pro ostatní pocit, že zbytky od těchto lidí se mrsknou do směsky pro all inclusiv.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

No, celkově byl hotel asi kdysi velmi pěkný. Hezká zelen. Nicméně část zahrady po požáru, na věcech je znát neudržování.

Pláž a moře (3 / 5)

Lokalita pěkná, ale zase lidský faktor. Po vlnách je u okolních hotelů uklizeno, chaluhy shrabány, u tohoto hotelu chaluhy bez uklidu.

Okolí hotelu (4 / 5)

OK, dobrá poloha

Celkový dojem (2 / 5)

Jak píšu, nejlepší se ubytovat beze stravy a chodit se najíst jinam

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.