Vynikající dovolená 6/2019

Recenze hotelu Hane Sun hotel ***** - Turecko - Side - Colakli

Pobyt v hotelu Hane Sun předčil naše očekávání, 5 hvězdiček je oprávněných. Mohu jen doporučit.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj pro dva umístěný v 1. poschodí je prostorný, poskytuje pohodlí. Klimatizace fungovala a byla potřeba, protože každý den bylo ve stínu přes 30°stupnů C. Denně se uklízelo a doplňovala lednička pitím.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava celý den vynikající a různorodá, jak v hotelu , tak v baru na pláži, vždy jsme si pochutnali. Obsluha perfektní. Automaty na kávu ,džusy a čaje byly dostupné na několika místech. Jiné nápoje se čepovaly na barech. Výborná je zmrzlina a dorty.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Wifi fungovala jen na recepci a v její blízkosti. Bazén jsme využívali minimálně, převážně jsme čas trávili u moře. Personál příjemný a na jakýkoliv problém hned reagovali, například vybité baterie v ovladači ke klimatizaci nám ihned vyměnili. Domluvíte se hlavně rusky. Líbil se nám Turecký večer a animační program, kde tancovaly brazilské tanečnice.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je sice dost vzdálená, ale opravdu každých 10 min. jezdí tam i zpět hotelový autobus. Teplota moře poslední týden v červnu byla 27 st., což byla paráda. Pláž je krásná, písčitá, s dostatkem lehátek, boty do vody nejsou potřeba. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro malé děti.

Okolí hotelu (5 / 5)

Bezprostřední okolí hotelu je krásně upravené. Bazar je hned vedle hotelu a další množství obchůdků ve městě. Podél pláže je dlouhá promenáda, kde se dá kochat pohledem na moře a okolní hotely. Širokým chodníkem lemovaným palmami, velkými kaktusy a kvetoucími oleandry se dostanete na most k řece , která se vlévá do moře. Zajímavostí je, že každý den ráno kolem 9 hodiny zde rybáři krmí obrovské želvy.

Celkový dojem (5 / 5)

Klientela je převážně z Německa a Ruska, potkali jsme jen pár Čechů. Do Hane Sun se rádi opět vrátíme.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.