THREE CORNERS HAPPY LIFE

Recenze hotelu Happy Life Resort **** - Egypt

V Eyptu jsme byli letos poprvé, ale dovolená předčila naše očekávání. Byli jsme velice spokojeni po všech stránkách. Užili jsme si šnorchlování i dovádění na tobogánech a v bazénu. Vždy jsme si vybrali z pestré nabídky jídel a neměli jsme žádné zdravotní problémy. Personál se choval velice profesionálně a vše fungovalo tak, jak mělo. V hotelu byla spousta českých rodin s dětmi, takže moje děti měly kamarády. Dokonce jsme zde potkali i staré známé.

Ubytování (5 / 5)

Byli jsme ubytovaní snad v nejlépe umístěném pokoji v prvním patře přímo u moře. Ačkoli zlobilo otevírání dveří pomocí karty, dostali jsme v obálce zároveň i náhradní klíč, kterým se dalo otevírat bez problémů. Po zjištění, že jsme dostali původně dvoulůžkový pokoj pro tři osoby, nám během krátké chvíle bylo dodáno i další lůžko - přistýlka, která byla velice pohodlná a dceři se na ní krásně spalo. Dobře jsme se vyspali i my se synem na velice kvalitních a tvrdších matracích. Úklid probíhal každý den, vždy bylo čistě vytřeno, dodány nové ručníky a osušky a tři půllitrové balení pitné vody. Za drobný bakšiš nám uklízeč vytvářel krásná zvířátka na postelích.

Strava a stravování (5 / 5)

Vždy se dalo vybral z pestré nabídky jídel a moc jsme si pochutnali.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Na profesionální úrovni :-)

Pláž a moře (4 / 5)

Na koupání pro děti byla pouze malá lagunka, po mole se pak došlo k místu pro šnorchlování a to nemělo chybu. Černá vlajka byla pouze jeden den odpoledne, jinak stále ráno zelená a později červená.

Okolí hotelu (4 / 5)

V okolí hotelu pouze poušť, ale to nám vůbec nevadilo, protože vyžití v areálu hotelu bohotě stačilo.

Celkový dojem (5 / 5)

Paráda, hned bych se vrátila :-)

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.