Hawthorn Suites By Wyndham Abu Dhabi

Recenze hotelu Hawthorn Suites By Wyndham Abu Dhabi **** - Spojené arabské emiráty - Abu Dhabi - Abu Dhabi

Hotel má dobré umístění blízko centra. Jedná se o velmi vysokou budovu, která má v 15. patře restauraci s výhledem na město. Na střeše je možnost relaxovat u hotelového bazénu.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizorem, minibarem. Mně osobně se pokoje líbily, byly čisté, ve světlých barvách a působily útulně. Všechny pokoje mají zdarma vysokorychlostní Wi-Fi.

Strava a stravování (4 / 5)

V hotelu jsou snídaně i večeře formou bufetu, kde si vybere každý, co má rád. Personál neustále doplňoval všechny potraviny do mís. A jako bonus k večeři či snídani je výhled na celé Abu Dhabí z 15. patra hotelu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel je vybaven restaurací. Jsou zde i velké zasedací sály, pro zrelaxování hotelové wellness, fitness centrum, bazén. Pro děti dětské hřiště a pro dospělé kuřácká herna s kulečníkem a šipkami. Personál hotelu jak na recepci, tak v restauraci byl starostlivý a přátelský.

Pláž a moře (3 / 5)

Veřejná pláž je od hotelu vzdádálena cca 15 minut chůze.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel se nabízí v centru, v blízkosti nákupních center a obchodů. Poblíž hotelu je i corniche promnáda, která stojí za projití, je na co se dívat. Na to, že se jedná o centrum města, je kolem všude hodně zeleně.

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel hodnotím kladně, zcela odpovídá své kategorii 4*. Jako mínus lze považovat podle mě pouze vzdálenost pláže od hotelu.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.