Spokojenost!!

Recenze hotelu Hermes Alexandria Club Hotel **** - Bulharsko - Carevo - Carevo

Musím uznat že, jsem měla obavy z recenzí co zde čteme. Ale vše je pravý opak!! Celkové cestování atd bylo velice příjemné a docela rychlé. Hned na první pohled hotelu Hermes jsme byli nadšení a vše tak pokračovalo dál. Je to tady na prosto skvělé!! Velice doporučuji!!

Ubytování (5 / 5)

Krásné, čisté ubytování. Velice jsme koukali jak to je krásné plus výhled na moře oktery jsme neměli zažádáno jsme stejnak měli! Nádherné

Strava a stravování (5 / 5)

Strava na prosto super. Myslím si že mají dost velký výběr že i největší nimra si prostě vybere. Musím říct že nám vše chutnalo.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Mají vše výborný. Služby jsou naprosto dokonalé. Na vše se dá domluvit a velice rádi vM vyjdou vstříc.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž je min udržovaná v ale za to cestovní kancelář moc nemůže. Vstup do moře není tak tragicky jak píšete. Myslím že kdyby člověk nebyl líný a udělal o pět kroků dál neměl by takový problém. Žádné řasy atd nic takového tu není. A ke všemu pláž je opravdu tak 100m od hotelu, sice jděte s kopce ale ne tak hrozného.

Okolí hotelu (4 / 5)

Carevo je malý městečko. Na nákup je lepší zajet do Primorska kde je hodně lacino a ke všemu tu v Hotelu i pořádají výlet shopping Primorsko. Super

Celkový dojem (5 / 5)

Na téhle hotel budeme hodně dlouho a rádi vzpomínat. Na prosto skvělé. Velice doporučuji. A kdo má nějaké problémy. Tak na to můžu jedině říct že jexto typický Čech co vyhledává všude samé negativa!

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.