Doufáme, že brzy navštívíme Hurghada !

Recenze hotelu Hilton Hurghada Long Beach Resort **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Naprostá spokojenost se službami hotelu,volné kapacity a všude možno volně se pohybovat. Pochvala delegátovi na místě, přicházel přesně v určený čas a zvládl naše dotazy a objednávky výletů.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj s přístupem rovnou v úrovni terasy a parku s bazénem - super, voda cca 25°C v moři a v bazénech i méně kromě vyhřívaného, ale to nám nevadilo, byli jsme ve vodě pořád, takže jsme tam byli víceméně sami. Uklízecí servis a doplňování baru a koupelnových prostředků byl každý den.

Strava a stravování (5 / 5)

All inclusiv, všeho hojnost. Osobně by mi postačila polopenze, ale zřejmě se zde neužívá.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Celkem v pořádku. Jen ni fascinuje rozdělení činností na další dílčí činnosti, aby zaměstnali co nejvíce lidí. Viz: osušky na pláž, u jednoho stolečku proti kauci vydaná kartička, s tou na pláž vyzvednout osušku, ale zpátky jen některé stánky s osuškami vydají zpět kartičku a s tou opět do recepce ke stolku, kdy je tam jen někdy a vrátí zpět peníze a hned by rád rovnou si strhl bakšiš.

Pláž a moře (5 / 5)

Písečná pláž, dlouho se jde v moři po kotníky, pak po pás, než je trochu hloubka. Proto jsou uměle vytvořené zálivy Opravdu si toho vážím organizace výletů ,místní cestovní kancelář vyletyhurghada.com rezervovali jsme online, a my jsme zaplatili, když autobus dorazil ! služba je velmi dobra, a ceny jsou nejlepší! s prohloubeým dnem, kde se dá plavat. Takže je to OK pro všechny. Na pláži plno slunečníků, zástěn, lehátek i podložek na lehátka, není problém. Na pláži jsou bary s občerstvením.

Okolí hotelu (5 / 5)

území je krásné a zelené

Celkový dojem (5 / 5)

doufáme, že brzy navštívíme Egypt

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.