Pohodová dovolená

Recenze hotelu Hilton Hurghada Long Beach Resort **** - Egypt

Klidná,pohodová dovolená, kde bylo vše super. Dojem nám zkazil jen neochotný delegát jak v hotelu, tak při cestě na letiště. Pokud delegát neví číslo odletového terminálu asi není na svém místě. A nechci hodnotit Letiště Ostrava, protože hvězdičky do mínusu dávat nejde.

Ubytování (5 / 5)

Ubytováni v bungalovech je moc hezké, velké pokoje, super vzdálenost jak k moři tak k jídelně

Strava a stravování (5 / 5)

Kuchyně výborná, zde fakt není co vytknout. Dvě jídelny, nikdy se nestalo, že by něco došlo. Čisto, dostatek nádobí, milá obsluha ...

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

každodenní vzorný úklid, čisté ručníky, osušky, denně káva, cukr a voda v minibaru

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž celkem hezká, velký odliv a velké množství lidí je nutné hlídat si věci. Málo matrací na lehátka a lehátka na takový hotel celkem rozbitá, ale dalo se vybrat.Osušky v pořádku

Okolí hotelu (5 / 5)

Celkový dojem (4 / 5)

Jeli jsme si odpočinout a hotel splnil vše co jsme očekávali. Za nás spokojenost.Jediné malé mínus byl zmatek na letišti Ostrava, které nezvládlo přílet tří letadel, nevyložilo kufry, ale nechci poškozovat hodnocení hotelu neschopností letiště Ostrava, Za nás už odlet u Ostravy nikdy!!!!! Mít nejhorší zážitek z letiště je smutné.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.