Vynikající hotel

Recenze hotelu Hilton Marsa Nubian Resort ***** - Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab

V tomto hotelu jsme byli již 4x.Cestujeme hodně,většinou 3x k moři/Letos i Kuba,USA apod./ a na podzim si jezdíme prodloužit léto do Hiltnu v Marse.Nechápu předešlé recenze.O tom,že hotel neleží přímo u pláže se vstupem do moře ví každý,kdo si při výběru hotelu něco o budoucí dovolené přečte.Ale platíte i za luxusní pláž Abu Dabbab,na kterou si ostatní hosté jiných hotelů platí výlet.Na pláž to není tak daleko,jsme senioři a většinou chodíme k moři i zpět pěšky.Máte možnost vidět želvy,plno barevných rybek a při troše štěstí i Dugonga.Strava je na Egypt dobrá a pro nás je podstatné,že NIKDY nám nebylo zle.Stravování zde plní evropské standardy a má na to certifikát,na který jsou náležitě pyšní. Absolvovali jsme výlet do Luxoru,s plavbou po Nilu, který je překrásný a těžko vyprávět, to musíte vidět a prožít.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování pěkné,vše co potřebujete,velmi čisto,nechybí i ozdoby z ručníků na posteli.

Strava a stravování (5 / 5)

Pro nás velmi dobrá strava,vždy jsme si vybrali.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál ochotný,milý. Pokud potřebujete, pomůže vám. Při dalších pobytech si vás pamtují, máte i určité výhody,po několika návštěvách dostanete stříbrný náramek,kdy vám umožní výběr pokoje.byli jsme i na V.I.P. akci .Jsme velmi spokojeni.

Pláž a moře (5 / 5)

pláž egyptská.....písek a nic....,naše co patří k Hiltnu vybavena pěknými lehátky i servisem,my tam nechodíme,jdeme na veřejnou,kde ležíme u moře a šnorchlujeme.K plážovému baru není daleko,máte tam možnost i obědů,my chodíme na oběd do hotelu.

Okolí hotelu (5 / 5)

okolí hotelu není hezké,písek a nic

Celkový dojem (5 / 5)

Jezdíme sem rádi,milujeme živé moře i šnorchlování Nemyslím,že hotel je to pravé pro malé děti a mladé lidi,ale servis má jedinečný

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.