Prázdninový komplex Horizont ***

Recenze hotelu Horizont Resort ** - Chorvatsko

Prázdninový komplex Horizont doporučuji hlavně pro ty, kterým nebude vadil hluk z okolní diskotéky a apartmánů.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování odpovídalo ceně, kterou jsme za něj zaplatili. Uvítali bychom pouze více prostoru. Apartmán byl určen pro 4 osoby, přičemž 2 spali na rozkládací pohovce v obývacím pokoji spojeném s kuchyňským koutem.

Strava a stravování (5 / 5)

Vlastní strava, v apartmánu se dalo uvařit s hlavně je v okolí plno výborných restaurací.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Apartmán byl při příjezdu čistý, uklizený, nechyběly ručníky a deky navíc. Toaletní papír jsme ale "fasovali" jen jednou za pobyt. V kuchyni bylo vybavení pro základní vaření, mycí prostředek a houbičku je třeba mít vlastní.Úklid během pobytu neprobíhal, pouze jednou měnili ručníky. Každý večer probíhá v přilehlé restauraci zábavní program, ve dne zase animační programy u bazénu. V areálu je taky posilovna, mini golf a pink pong.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláže jsou kamenité, přístup do moře je většinou z mola. Na konci srpna bylo moře studenější, asi 23 stupňů, zato krásně azurově modré, vhodné ke šnorchlování.

Okolí hotelu (3 / 5)

V komplexu je hodně restaurací, plážový bar s diskotékou, která ovšem celou dobu našeho pobytu zela prázdnotou. Jeden market, trafika, kavárna...myslím, že dostačující. V marketu jen polovinu pobytu chyběly základní potraviny.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově jsme byli spokojení. Cena odpovídala kvalitě, jeli jsme v termínu, kdy v komplexu nebylo tolik turistů a Pula je krásné město.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.