Výborné, až na dopravu!!

Recenze hotelu Horizont Resort ** - Chorvatsko

Hezká dovolená v příjemném prostředí s dostatečnou vybaveností. Ovšem doprava bez komentáře do Puli jsme jeli autobusem 18hodin !!

Ubytování (3 / 5)

Ubytování dobré ve starších jednopatrových vilkách po jedenácti apartmánech. Dvě uzavřené ložnice uprostřed koupelna, kuch.koutek s dvouvařičem a jídelní stůl a balkon. Bylo to trochu stísněné, ale vzhledem k tomu, že jsme nevařili tak to nevadilo. Večer byl slyšet nad námi pohyb, ale kolem jedenácté hod. vše ztichlo a potom byl klid, až do rána. Apartmán se jmenoval MERY byl na velmi výhodném strategickém místě mimo automobilovou dopravu. K moři kousek asi pět min., do marketu půl minuty, stravování pět minut, bazén deset minut.

Strava a stravování (4 / 5)

Stravování spokojenost. Příjemný personál snídaně klasika švédský stůl všeho dostatek. Večeře bohatá, u teplého pultu jídlo vydával personál mohli jste si dát cokoliv, třeba od každého trochu: kuře. maso, ryba přílohy brambory, rýže, těstoviny a vždy tak tři druhy zeleniny. Saláty a moučník většinou dva druhy. U večeře se pití kupovalo. Jídelna byla na terase s výhledem na moře.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení dostatečné. Market, restaurace, bazén animační programy pro děti i dospělé. Využili jsme každý den vodní aerobic.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře je zde krásné a čisté. Vstup do moře je ze skal, které jsou upraveny na ležení a jsou zde nerezové schůdky do vody nebo velké skalní plotny pro snadný vstup do moře. Dále je zde menší oblázková pláž s pozvolným vztupem do moře. My jsme chodili k bazenu ze starou maminkou to bylo lepší řešení. V bazenu je mořská voda. Kupovali jsme si lehátka 3Okun áks a slunečník 2Okun áks. U bazenu je restaurace.

Okolí hotelu (4 / 5)

Areál je ve svahu a je vpodstatě v lese. Svah je protkaný pěšinkami a schody. Pokud nechcete chodit po schodech, můžete zvolit cestu po pěšinkách. Market a restaurace je ve středu areálu. Do Puli je to asi 3km. Autobus jezdí, až k areálu.

Celkový dojem (4 / 5)

Moc se nám zde líbilo.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.