Hotel a Pavilony Ad Turres

Recenze hotelu Hotel a Pavilony Ad Turres ** - Chorvatsko - Kvarner - Dramalj

Byli jsme ubytovaní v pavilonu č.8 , je hned vedle bazénu a jídelny.( tohle je velké plus ) ostatní to mají daleko. 4 dospělí a 2 děti (4 a 8 let). Takže pokud pavilon tak č.8. měli jsme dva pokoje, všechny jsou směřovány na moře, ale výhled nečekejte max. ze střechy. Bazén je SUPER, udržovaný , přístupný od 9 - 20 hod, takže Vás večer neruší případné noční koupaní. Obchod je kousek, moře daleko. viz vše níže. Celkové shrnutí. Děkuji byla to pěkná dovolená ale znám lepší destinace.

Ubytování (3 / 5)

Co se týče ubytování , tak bych to spíše hodnotil jako levná ubytovna, která by uvítala nějakou rekonstrukci. Uklízečka každý den sice chodí a vyměňuje koš, toal.papír a ručníky. A tak symbolicky vytře. Ale jinak je v pokoji prachu, na který nebylo šáhnuto od začátku sezóny, záclony špinavé ( upatlané ) -neprané,sem tam malá plíseň na kachlích. Pokud se na tohle všechno, ale budete dívat s velkým nadhledem a neustále si opakovat ,, no co bych taky za ty peníze chtěl " tak se ten týden dá přežít, bez vetší újmy na zdraví

Strava a stravování (4 / 5)

Měli jsme polopenzi a musím uznat že jídlo bylo velmi dobré. Všeho vždy bylo dost. Snídaně- marmelády, nutela, vajíčka, párečky, džusy, čaje, kávy aj. Večeře- velmi slušný výběr všeho, maso ryby, brambory, těstoviny, růz.saláty . Prostě jste se najedli dosytosti . Jediná výtka je , že jste si museli k večeři koupit pití. Vlastní Vám nedovolili. Mohla tam být aspoň voda zdarma.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení pokoje normální.To co pokoj nabízí je standartní a najdete vněm vše co potřebujete na týdenní pobyt. Teda pokud nemusíte mít zrovna WI-FI a klimatizaci. Tohle vše je pouze na recepci v hotelu. Velká výhoda jsou animační programy. Ráno od 9-12 pokud máte děti, si můžou kreslit a dělat různé výrobky z papíru apod.A od 16.30 je taková dvouhodinová zábava u bazénu - aqua aerobic, vodní hry apod.

Pláž a moře (2 / 5)

Je to kus. Ráno hodně z kopce cca 10 min, pláže malé, kamenité, moře neee moc čisté. Zpátky prudký kopec. No fuška.Zábava u moře je standartní, jízda na banánu atd. 80 kn, zmrzlina 6 -8 kn, restaurace, obchůdky. Pokud si chcete zajít na lepší pláž , musíte putovat asi 15-20 min pěšky na písčitou pláž, která je samozřejmě zpoplatněna. 15 kn -dospělý, 8 kn děti 3 - 15 leta a děti do 3 let to mají zdarma. Jenže zde je tolik lidí že to moře je prostě zakalené.

Okolí hotelu (3 / 5)

Velká výhoda je, že kousek od pavilonů je postaven nový supermarket, takže si pro cokoliv můžete skočit dá se říct hned za roh.

Celkový dojem (4 / 5)

Za ty peníze je to uspokojující, ač jsem byl už na lepších lokalitách.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.