Spokojenost

Recenze hotelu Hotel Alem - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Baško Polje

Starší hotel ze šedesátých let, ani vybavení se od té doby příliš nezměnilo.Připadáte si jak na zájezdu od ROH. Ale každý den výměna ručníků, úklid pokoje podle přání, uklizeno i kolem hotelu. Personál ochotný, malé závady v pokoji odstraněny téměř okamžitě. Dost místa na parkování, dobré je brát si s sebou plachtu na zakrytí auta z důvodu odkapávání smoly ze stromů.

Ubytování (3 / 5)

Starší vybavení pokojů, určitě ne pro náročné.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně stále stejné, letos přibyl tvaroh. Dlouhé fronty u automatů pro výdej kávy nebo čaje. Večeře lepší než loni, každý si vybere.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Starší, ale čisté. Personál ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

Nádhera, kvůli které jezdíme už několik let. Prostorná, dlouhá, čistá, místa i pro nudisty, jen pár kroků od hotelu nebo depandance. Lehátka a slunečníky pouze vlastní, nepřekáží placená, které kvůli vysoké ceně stejně málokdo využije. Vadí někteří hlupáci, kteří si zabírají místa už v šest hodin ráno nebo si pro jistotu nechávají lehátka i přes noc.Dost prostoru i pod stromy. V srpnu voda teplá kolem 26 stupňů.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherný pohled na hory, úžasné východy slunce, které se jen tak někde nevidí. Do Bašky Vody nebo Promajny cca 2 km cestou pro pěší nebo cyklisty kolem moře, trasy na běhání. Výlety autem podél Makarské riviéry, dá se i pěšky do hor. Nabídky výletů lodí nebo autobusem, krásný je například výlet na Modré jezero u městečka Imotski.

Celkový dojem (4 / 5)

Jezdíme každý rok kvůli krásné přírodě a moři, nikoliv kvůli luxusu. Přijatelnou cenu trochu kazí pobytová taxa, která činí pro dvě osoby na 14 dnů 280 kn.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.