Amaraigua

Recenze hotelu Hotel Amaraigua *** - Španělsko - Katalánsko - Malgrat de Mar

Starší hotel s úžasným stravováním a milým personálem

Ubytování (3 / 5)

Linoucí se zápach z kanalizace po celé chodbě a na pokoji linoucí se z koupelny(bylo nutné nechat otevřené dveře a zapnutou klimatizaci).Zapatlaná a špinavá balkonavá skla.Plíseň ve sprše.Komáři.Postel šíře 160 cm pro 2 s jednou matrací!!!Pokoj hodně pamatoval.Bonusem byla denní výměna ručníků a vytření pokoje.Klimatizace.

Strava a stravování (5 / 5)

Naprostý luxus,u snídaně fuety,sýry,různé druhy pečiva.K obědu i večeři ryby.Opravdu úžasný výběr.K pití si čepujete postmixy,červené i bílé víno,pivo.V lahvi pak víno růžové,někdy i šampaňské na ledu.Ráno se připravuje čerstvá pomerančová šťáva.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Stolní hry,šipky,dětská kuše,ping pong,velké piškvorky zdarma.Billiard za 1Euro.V areálu nechávají bývalí hosté plážové slunečníky a "nafukovačky" k dalšímu využití.Personál na baru rozumí česky,ředitel česky mluví.Milý a vstřícný personál.Zdarma kola za kauci 50 Euro.Katastrofální posilovna se třemi starými a rezavými stroji,kde se line zápach.Ručníky na pláž se denně vyměňují na recepci,na začátku dáte vratnou kauci 10 Euro za ručník.

Pláž a moře (5 / 5)

Krásná dlouhá pláž s hrubším pískem,hlubší voda,vlny.

Okolí hotelu (5 / 5)

Před hotelem se válí pytle s odpadky z hotelu,vzhledově hotel působí ošumtěle.Hned před hotelem vede dlouhá asfaltová cesta,kde potkáte spoustu běžců a hned po projití podchodu pod tratí vlaku jste na dlooouhé promenádě plné obchodů.

Celkový dojem (5 / 5)

Skvěle užítá dovolená i přes trochu šok z pokoje.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.