Prohlídka hotelu Angeli

Recenze hotelu Hotel Angeli - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Vodice

Velmi příjemný hotel kousek od pláže a centra města s nově otevřeným bazénem.

Ubytování (5 / 5)

Pěkné jednoduché pokoje, některé již po rekonstrukci jsou bez koberce na podlaze. K dispozici jsou také rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi. Vybavení je standardní - sprcha, WC, televize, lednice a balkon.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování probíhá formou polopenze. Bohaté snídaně - vajíčka, párky, salámy, sýry, müsli, na pití: káva, čaj, džus. Večeře - polévka, výběr ze 3 hlavních jídel ( z toho jedno vegetariánské), salátový bufet, dezert nebo ovoce. Nápoje k večeři nejsou v ceně.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Dvou patrový hotel bez výtahu s příjemným prostředím a usměvavou paní majitelkou. Od letošní sezony nově vybudován a otevřen bazén pro klienty hotelu.

Pláž a moře (3 / 5)

Nejbližší pláž je vzdálena cca 300 m u hotelu Imperial, která je oblázková s pozvolným vstupem. Na opačné straně Vodic je ale ještě hezčí pláž u hotelu Punta, která je oceněna Modrou vlajkou.

Okolí hotelu (3 / 5)

V okolí hotelu jsou další menší hotýlky nebo apartmány. Do centra města, kde je spousta restaurací, obchody se suvenýry, je to pomalejší procházkou cca 15 minut podél pobřeží nebo oje možno v sezoně využít turistický vláček.

Celkový dojem (4 / 5)

Kvalitní menší hotýlek s příjemnou atmosférou a dobrou dostupností na pláž a centra hotelu.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.