Detail recenze: Hotel Aqua Azur

  Bulharsko, Svatý Konstantin

3/5

Mili.K:
Rozhodovali jsme se mezi Bulharskem a Sicílii. Po příjezdu do Bulharska jsme hodně litovali, že jsme neleteli na Sicílii nebo nejeli do obyčejného Bibione. Nejvíc nás zklamalo, že pláž byla celá ve svahu a na ní se šlo po cca 80ti schodech. Večer nebylo ani kam se jít projít, jedna ulička, na konci pár krámků... Hotel krásný, všude čisto. Ale podcenili kapacitu jídelny. Fronty na stoly. Jídlo nic extra, alespoň dostatek ovoce a zeleniny. Dovolená za všechny prachy, největší zážitek pro mě i partnera bylo letadlo, oba jsme letěli poprvé a náš vytoužený, vymodlený syn, který se narodil po 9ti měsících.

Ubytování

Všude čisto, denně čisté ručníky, uklizeno, ustláno. Super! Prostorný pokoj s klimatizací.


Strava a stravování

Pokaždé fronty na volný stůl. Jídlo nic extra, alespoň dostatek ovoce a zeleniny.. Při all inclusive bych čekala větší možnosti jídla a pití přes den, mimo snídani, oběd a večeři.


Vybavení, služby a personál

S nikým jsme se za celý týden pořádně nepotkali. Kromě personálu z jídelny, který byl v pohodě. S uklízečkami jsme se míjeli. Ve venkovním bazénu jsme za celý týden byli jednou hned po příjezdu na hotel, protože nebyla šance projít mezi lehátky natož si na něj lehnout. Už v 6 ráno si spolubydlící nosili ručníky na lehátka a tím si jej rezerovavali. Vnitřní bazén sice byl plný vody, ale ani jednou v něm nikdo nebyl.


Pláž a moře

Z hotelu se šlo na pláž po cca 80ti schodech. Takže bych nedoporučila rodinám s dětmi ani hůře se pohybujícím lidem. Natož pak s kočárky nebo vozíky. Pláž ve svahu, tudíž člověk musel ležet jen jedním směrem a úzká, někdy nebylo ani kam sebou plácnout. Moře čisté, ale studenejší.


Okolí hotelu

V okolí nebylo kam jít. Jedna ulička zakončena krámky. Chodníky nad mořem neupravené, rozbité, výjimkou nebyly ani odpadky a nevzhledné křoví. Jedno hezké místo stejným směrem bylo betonové dlouhé molo a na konci obrovský bílý kříž.


Celkový dojem

Bulharsko si ještě možná někdy zopakujeme, ale už to určitě nebude tato lokalita. Jakožto milovník Itálie se s Bulharskem nedá srovnávat. Vyzkoušeli jsme si letadlo, přivezli si synáčka.


Hotel vhodný pro:

  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h