Nic moc

Recenze hotelu Hotel Arancia Resort ***** - Turecko - Alanya - Konakli

MC Arancia Resort nás i přes všechna varování v recenzích opravdu zklamal

Ubytování (2 / 5)

Za příplatek výhled na moře jsme se mohli dívat na sousední hotel, no po vyklonění z balkonu jsme moře viděly - tudíž nereklamovatelné, pokojík i balkon ušel - vybydlený, ale stačilo

Strava a stravování (3 / 5)

Jídlo ušlo, na množství hostů málo personálu, ale snaha byla vidět, no sortiment na ultra all-inclusive neodpovídal, byly jsme v Turecku po 6., zatím nejhorší. Pozdní příchod se netoleroval, prostě z restaurace , která měla být otevřená do 21:30 nás v 21 hod vyhazovali, o jídle nemluvím, to už nebylo. Zabukovaná restaurace ala-carte 3 dny dopředu se nekonala, páč nás nebylo dost ,aby se to vyplatilo, bez informace, omluvy fakt smutné. Minibar doplňován jen vodou jsme ještě v 5 hvězdě nezažily. Animace - velmi nízká úroveň.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Zablokovaný trezor (byl v ceně) za celý pobyt nepřišel nikdo odblokovat i po urgencích na recepci, balkon pokálený od vrabců za celý pobyt nikdo neuklidil, 2. den po úklidu chyběl 1 malý ručník, po upozornění uklízečce nám sebraly všechny i osušky, dva dny jsme neustále urgovaly na recepci, až když jsem se v plavkách nechtěla z recepce hnout, dokud mi je nedají do ruky, jsme je dostaly. Plážové osušky na kauci 5Euro - taky tragédie pro 5 hvězdiček.

Pláž a moře (2 / 5)

Pláž téměř bez úklidu, samy jsme si chodily pro matrace, přístup do moře velmi obtížný, kamenná skrytá plata pokrytá řasami až nebezpečná, v moři mezi řasami plavaly odpadky, nikdo to z hotelu neřešil. Naprosto nevhodné pro děti a starší lidi.

Okolí hotelu (3 / 5)

Nákupní možnosti v dosahu, městečko Kolakli asi 1km - bylo to pozitivní.

Celkový dojem (2 / 5)

Cestovka nás obrala o jeden den pobytu - příjezd do hotelu ve 3 ráno druhý den, pokoj, pláž a vstup do moře a služby hotelu nic moc. Nikdy více Arancie.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.