Zkažená dovolená

Recenze hotelu Hotel Arancia Resort ***** - Turecko - Alanya - Konakli

Tento hotel opravdu do kategorie pětihvězdičkového hotelu nepatří.

Ubytování (2 / 5)

Z hlediska ubytování je hotel průměrný. Disponuje klasickým vybavením. Tento hotel jsme rezervovali s půlročním předstihem, abychom dostali dva pokoje vedle sebe jako rodina. Samozřejmě ani cestovka, ani hotel náš požadavek nesplnila. Část rodiny bydlela na jednom konci hotelu, druhá na opačném. Silnou nevýhodou je oddělení pokojů dveřmi a papírové stěny. Opravdu příjemná dovolená, když máte na pokoji spící dítě a vedle v pokoji slyšíte ožralé hádající se Rusy.

Strava a stravování (2 / 5)

Strava je průměrná. Hotel je v sezóně přeplněný, a proto se není co divit, že v prostorech restaurace je zmatek a nepořádek. Ve frontách na jídlo vás Rusové strkají a předbíhají. Výběr alkoholu je velmi omezený, pouze na vodku, gin a ouzo. Vše podávají do plastových kelímků.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Hotelový bazén je celkově pěkný, i když to tam vypadá jak na přeplněném koupališti. Má tobogány a děti se zabaví. Na pláži vás stále otravují prodejci a nabízeči služeb. Personál hotelu záleží na tipu člověka, na kterého narazíte. Po příjezdu jsme byli zděšeni, jaké chování si k nám recepce dovoluje. Vůbec je nezajímalo, že máme rezervované sousedící pokoje, protože jsem rodina. Nesnažili se ani to nijak řešit. Byli naprosto lhostejní. Kdybych je nepožádala o náramky all inclusive , či o informace o hotelu, tak nám nic nedají.

Pláž a moře (1 / 5)

Na pláži jsou drobné kamínky. Mě osobně to nevadí, ale doporučuji boty. Co se týče moře, to byla velká katastrofa. Bylo velmi špinavé, všude plavaly odpadky, které byly i na pláži. Nikdo se neobtěžoval pláž uklízet. Je to do jisté míry i obrázek ubytovaných, protože Rusové si hlavu nelámou kam a co zahodí. K moři jsme chodili již v ranních hodinách. Jinak nemáte šanci ulovit lehátko.

Okolí hotelu (2 / 5)

Nákupní možnosti v blízkosti hotelu.

Celkový dojem (1 / 5)

Nikdy bych tento hotel již nenavštívila a už vůbec nedoporučila.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.