Prohlídka hotelu Atlantis The Palm *****

Recenze hotelu Hotel Atlantis The Palm ***** - Spojené arabské emiráty - Dubai - Palm Jumeirah

Hotel Atlantis The Palm, je inspirován ztracenou Atlantidou. Součástí hotelu je Aquapark (8. největší na světě a největší v Evropě a na středním východě) o rozloze cca 17 hektarů. Pro hotelové hosty je zdarma. Hotel je rozdělen na dvě části: West Tower - klidnější část, její součástí je také Spa. East Tower - rušnější část hotelu, její součástí jsou bary, restaurace a spousta další zábavy.

Ubytování (5 / 5)

Luxusní ubytování v lukrativním místě Dubaje. Výhled z hotelu na "Palmu" Standardní pokoje (De Luxe) různé výhledy, 12-17 patro - klubové pokoje (s klubovými benefity - wifi zdarma apod. ) Obsazenost 2 dosp. + 2 děti do 12let (v létě do 15 let)

Strava a stravování (5 / 5)

Vynikající kuchyně a obrovský výběr jídel. V celém hotelu je 22 barů a restaurací. Polopenzi mohou klienti čerpat v 11 barech a restauracích, 2 jsou bufetové a zbyte a-la carte. Polopenzi je možné různě kombinovat - nejen snídaně + večeře, ale také například snídaně + oběd, nebo možnost balíčku.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál vždy ochotný a vstřícný.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel je postaven přímo na pláži s výhledem na "Palmu" , přímo pláž jsme bohužel neměli možnost navštívit stejně tak okolí hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Jedná se o luxusní hotel pro nejnáročnější klienty. Ale také pro rodiny s dětmi, pro které je tu obrovské množství možností vyžití. Vzhledem k rozdělení hotelu, zde najdou své jak klienti, kteří hledají klidnější luxus, tak ti co se chtějí bavit

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.