Prohlídka hotelu Atlatnis The Palm

Recenze hotelu Hotel Atlantis The Palm ***** - Spojené arabské emiráty - Dubai - Palm Jumeirah

Luxusní resort se nachází na umělém poloostrově Palm Jumeirah. Svými službami uspokojí i náročnou klientelu.

Ubytování (5 / 5)

Krásné elegantní pokoje, které jsou vybaveny TV, minibarem, fénem a posezením. V koupelně je sprchový kout i samostatná vana. Pokoje mají výhled na moře, ale spodní pokoje mohou mít v pokoji pohled do akvária.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování je formou švédských stolů. Výběr je velice pestrý a jídlo je moc chutné. Na výběr je například i italská kuchyně nebo asijská. Nechybí zelenina, ovoce nebo zákusky. Hotel samozřejmě nabízí kromě hlavní restaurací spoustu dalších.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál je velice milý a ochotný, i když je třeba na recepci stále zástup lidí. Hotel má vlastní zabudované akvárium, v kterém plavou i žraloci. Je možnost si akvárium prohlédnout za sklem, ale je zde i možnost se v něm potápět. Hotel má i vlastní delfíny. Dále v hotelu naleznete zábavní park s množstvím skluzavek a tobogánu. Resort dále poskytuje masáže a nebo třeba posilovnu.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je soukromá přímo u hotelu.

Okolí hotelu (4 / 5)

Jediné co nám při naší návštěvě vadilo, že pohled z pláže na následující pláž kazilo množství jeřábu a dalších strojů, ale to je v Dubaji bohužel běžné. Pokud chce jet člověk za nákupy, může navštívit například Emirates mall nebo Dubai mall, u které je "zpívající fontána" a nejvyšší budova světa Burdž Chalífa.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel je moc pěkný a nabízí spoustu služeb. I když je na umělém souostroví, není vůbec problém zajet do centra Dubaje třeba za nákupy. Je to tak 20 minut jízdy.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Všechny
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.