Hotel Balik, Turecko

Recenze hotelu Hotel Balik *** - Turecko - Alanya - Kleopatřina pláž

Hotel dobře umístěn přímo na pláži jen přes místní jednosměrnou komunikaci. Do cca 02 hodiny ranní se moc nevyspíte- buď hudba z vedlejších hotelů, nebo jezdí popeláři.

Ubytování (3 / 5)

Celkem v pořádku, úklid denně (jen aby se neřeklo). Výměna ručníků 2x za pobyt (11 dní) a výměna ložního prádla jen jednou.

Strava a stravování (2 / 5)

Snídaně pořád stejné, obědy a večeře katastrofa- jeden druh neurčitého masa, jejich dušená a hnusná zelenina na sto způsobů. Čerstvé zeleniny dostatek (na ní jsme byli celou dovolenou). Z ovoce jen jablka,občas hrozny a kyselé pomeranče. Jeden druh nějakého piškotu přelitého sladkým sirupem. Co zbylo od večeře, bylo na druhý den na oběd atd.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

S ubytováním jsme byli celkem spokojeni, ovšem nejhorší zážitek byli číšníci a barmani!!! Naprostá ignorace a přehlížení, jako kdybychom je obtěžovali!!! I po bakšiši se chovali stejně!!! Znechutili nám celou dovolenou. Kdyby jsme neměli All inclusive, tak bysme snad chodili do jiného baru!!!

Pláž a moře (5 / 5)

Naprosto v pořádku, moře čisté a hlavně teplé. Lehátka a slunečníky za poplatek- 5,- Eu/den.

Okolí hotelu (4 / 5)

Až na místní komunikaci, popeláře a hotely umístěné těsně vedle sebe bylo okolí hotelu pěkné. Super byla místní promenáda, kterou jsme se pěšky po 20 minutách dostali až do města.

Celkový dojem (3 / 5)

Alanay je krásné město, moře dobré, ale Turky a jejich neochotu nechci dlouho vidět!!!

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.