Krásná dovolená

Recenze hotelu Hotel Balmoral *** - Španělsko - Andalusie - Benalmádena

Hotel Balmoral je pohodový městský hotel střední kategorie. Klientela většinou starší lidé. Většina hostů byli Španělé. Každý večer nějaká produkce. Výběr jídla velice dobrý, služby také, personál milý, ochotný.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj přiměřený, slušně vybavený s balkonem. Jediné co nám chybělo byla lednička, alespoň na uskladnění pitné vody. Jediné, co bylo celkem nepříjemné, že u bazénu, kam jsme měli situovaný pokoj neustále hrála velice hlučná hudba a to i po skončení večerního programu cca do 23.30 hodin. Ve dne nám to bylo celkem jedno, byli jsme u moře nebo na výletě, ale ve večerních hodinách to docela otravovalo. Takže sezení na balkoně se vlastně nekonalo. Výhodou bylo, že balkonové dveře opravdu dobře těsnily a tak v pokoji hluk slyšet nebyl.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava nám velmi chutnala. bylo si z čeho vybírat - ryby, plody moře, maso vepřové, kuřecí, hovězí, krůtí, kuřecí, skopové. Dostatek ovoce, zeleniny jak teplé, tak čerstvé.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Klasické vybavení pokoje s dostatečným úložným prostorem. Prostorná koupelna, fén. Služby jsme nevyužívali, personál milý, ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž s hrubším pískem, příchod přes městskou komunikaci. Dostatek lehátek, vždy uklizeno. Plážový bar s restaurací. Moře čisté, krásné.

Okolí hotelu (4 / 5)

Klasické přímořské město s krásným velikým parkem s jezerem a volně pobíhajícími zvířaty (slepice, králíci, kachny...) a součástí parku je krásný hrací prostor pro děti se spoustou prolézaček a atrakcí. Součástí je i část restaurační. Za návštěvu stojí také přístav. Autobusem se dostanete do dalších pobřežních měst. Cesta do Malagy trvá hodinu (1,70 Euro)

Celkový dojem (5 / 5)

Španělsko je nádherné. Moře v Belanmádeně krásné. Určitě se sem ještě někdy vrátíme.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.