Celkem tak 4,5*

Recenze hotelu Hotel Barut Hemera ***** - Turecko - Side - Side

Na 5* to mělo být lepší

Ubytování (2 / 5)

docela úzký pokoj, mohl být o půl metru širší. Jak jsem si všiml, byl to tam standardní modul pokoje. Nejsme tlustí, ale i tak to bylo o protahování se mezi koncem postelí a stolky u protější stěny. Nesmyslný sprchový kout (pokoj č.1609), dveře se otevíraly dovnitř. Přitom prostor ve sprše byl cca 100x70cm. Kdo má přes metrák, nebo která paní nosí č.4 a má přes boky přes 100, nemá nárok se osprchovat, protože se do sprchy jednoduše nedostane, není jak, navíc tam překáží sprchová baterie (na jednom konci horká). Asi jsme ten pokoj dostali proto, že recepční možná odhadl, že se do sprchového koutu ještě protlačíme. Také úklid byl občas na poslední chvíli a žádný nadstandard, rychle ustlat nejjednodušším způsob, zamést, vysypat koš a pryč, asi i tam mají málo personálu. Balkon celkem ano, ale výhled do zarostlého protisvahu. I to mělo výhodu, nepražilo tam slunce. Doplňování minibaru v pořádku, pravidelně a rychle.

Strava a stravování (5 / 5)

To je jiná kapitola. Dostatek míst u stolů i ve venkovních prostorách, dostatek jídla prakticky kdykoliv, dobře doplňovali, rozmanitost jídla také slušná. Pozorný a ochotný personál, byli jsme po celou dobu opravdu spokojeni. Lobby bar k dispozici kdykoliv a s čerpáním all inscluve žádný problém, žádné zbytečné omezování na čas a místo, pohoda jak má být.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Na hotel výborné fitko, na tenisovém kurtu ihned opravili povalený kůl na pověšení sítě, slušný povrch, na několika místech trochu zvlněný, ale to je asi od kořenů kolem rostoucích krásných stromů.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž hezká, dostatek volných lehátek kdykoliv. Přístup do moře velký problém, je tam ve vodě hodně ostrých kamenů, však tam plavčíci denně ošetřovali nějaké šrámy, ve vodě je nevidíte, ucítíte je, až když je pozdě. Stačilo si přejít cca 70 m doleva nebo 100 m doprava na pláž před jiný hotel, tam to bylo lepší. Prostě je nutné se podívat, kde ve vodě jsou lidi a kde ne.

Okolí hotelu (5 / 5)

Uvnitř areálu hotelu nádherně udržovaná bohatá zeleň, to si určitě zasluhuje velkou pochvalu. Kolem hotelu normální ulice s obchody. Ani jsme tam nebyli, jen jsme ji projeli autobusem na výletě, nebyl důvod tam jít. Na druhé straně u moře je krásná, nová a večer osvětlená pěší promenáda, radost se po ní kousek projít. To se jen tak nevidí.

Celkový dojem (4 / 5)

škoda, že nemohu dát 5*, ale úroveň ubytování si takové hodnocení celkového dojmu hotelu nezasluhuje.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.