Prohlídka hotelu Beach Albatros Palace *****

Recenze hotelu Hotel Beach Albatros Palace ***** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Jeden z největších a nejluxusnějších hotelových komplexů v Hurghadě, který se nachází pouze 15 minut od letiště.

Ubytování (5 / 5)

Hotel nabízí ubytování pro klienty v 593 standardních pokojích, 20 rodinných pokojích. Všechny tyto pokoje jsou velmi prostorné a moderně zařízeny v arabském stylu, dokonce byly před sezónou nově zrekonstruovány.

Strava a stravování (5 / 5)

Řetězec Pickalbatros, tudíž opět velká kvalita nabízeného jídla, které klienti mohou čerpat od 10 hodin do půlnoci. Je zde 7 restaurací a také à la carte restaurace, které jsou zdarma v rámci all inclusive (mexická, rybí, orientální, čínská, italská,..) Na pláži opět nalezneme bar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji, a také snack bar pro lehké občerstvení během dne (pizza, burgery, těstoviny, kebab, hranolky, ovoce, zmrzlina,…).

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel je velmi bohatý na animace během dne a večer. Pro rodiny s dětmi je k dispozici také dětský mini club. Jsou zde také tenisové kurty, mini golf, volejbalové hřiště, mini hřiště na fotbal. Samozřejmostí je fitness a spa centrum. Součástí hotelu jsou 4 bazény (také panoramatický nebo relaxační). V zimě jsou 2 bazény vyhřívané. Wifi je v hotelu dostupná zdarma ve společenských prostorech, u bazénu a v restauraci.

Pláž a moře (4 / 5)

Vstup do moře je pozvolný s jemným pískem, ovšem místy je zde mnoho kamenů, proto bych určitě doporučila boty do moře. Do moře můžeme také přes tzv. pohyblivé molo.

Okolí hotelu (5 / 5)

Tento hotel je umístěn v místě, kde je situováno mnoho dalších hotelů. Navíc zde nalezneme v blízkosti hotelu mnoho nákupních možností. Pokud klienti ale vyhledávají rušnější centrum, tak to se nachází cca 8 km od hotelu a klienti mohou využít zdarma minibus.

Celkový dojem (5 / 5)

Tento hotel je pro klienty dle mého názoru velmi atraktivní, co se kvality ubytování, či nabídky služeb týče. Již na první pohled je znát, že je zde o klienty velmi dobře postaráno a doporučila bych je jak pro rodiny s dětmi (mnoho atrakcí), tak pro páry. Avšak upozornila bych, že se jedná o poměrně živý hotel.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.