Zklamání

Recenze hotelu Hotel Belitsa *** - Bulharsko - Primorsko - Primorsko

Hotel má sice 3 hvězdy, ale už dávno, na fotkách je focen tak před deseti lety, zklamání, nedoporučuji.

Ubytování (1 / 5)

Žádná zásuvka v koupelně, žádné půjčení fénu, plastový hadr rozděluje koupelnu a WC, odpad smrdí, chtělo by to rekonstrukci. Úklid ok, nebyl problém si říct o něco navíc.

Strava a stravování (1 / 5)

Restaurace má pouze dvě hvězdy a je to znát, personál v teplákách sice milý, ale k jídlu nevhodně oblečen, výběr jídla velmi malý, hodně mastných jídel a se stalo, že nebyly ani brambory, ani těstoviny,ani rýže a děti ty jejich " mastné speciality" nejedly. Pití all i.jen v poledne a večer, ráno postmix bez důvodu uzavřen. Na jídlo jen s kartou do malého vchodu, fronta pořád..U recepce lobby bar, tam vše zdarma, u bazénu se vše platí. Svačiny pro děti jen sušenky, co zbyly ze snídaně na malém stolečku u baru..a to jen první týden, druhý už tam nic nebylo a dnes odpoledne vedle baru možnost kopečku zmrzky.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Personál milý, ale v teplákách vypadá dost neprofesionálně a je jich tu málo. Na recepci nerozumí ani anglicky. Dětský koutek pod hotelem, když přehlédnu zatuchlost. Bacha na internet, pouze 30 min.denne zdarma na recepci bez soc.sítí a nebo zaplatit na 3 dny wifi, ale vtipné je, že na pokoji není signál a nelze vrátit peníze, takže jsme si museli v centru koupit datovou kartu za svoje.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž cca 10 min chůze po zarostlém chodníku zadním vchodem hotelu, cestou lze i nakoupit studené pití a ovoce.

Okolí hotelu (2 / 5)

Za plotem už se nic neděje, všude binec, jinak Primorsko je pěkné, kousek za hotelem pouť, jezdí i turistická mašinka. Hotel má své hřiště, to je pěkné.

Celkový dojem (1 / 5)

Zklamání z ubytovny, nelze nazvat hotel,předposlední den sem přijel tábor s cca 30 německýma dětma, ubytováni byly různě, řev a hraní fotbalu v noci, otevřené dveře a muzika byl jen začátek)), asi na tom je hotel špatně, že jim nedal svoje patro. Sem už nikdy a nedoporučila bych hotel nikomu, za takovou cenu co to stálo byl servis i vše kolem velká slabota. Děti měly pořád hlad, na to, že se všude kolem prodávaly hromady ovoce a my skoro nic, tak jsme si vše u all i. Museli kupovat u stánků.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.