Nejednoznačné hodnocení.

Recenze hotelu Hotel Best Siroco *** - Španělsko - Andalusie - Benalmádena

Především hotel má 4 hvězdičky, ale ty tři hvězdičky by lépe odpovídaly skutečnosti. Viz dále.

Ubytování (3 / 5)

Poněkud nevhodně uspořádané pokoje, především koupelna je v místě, kdy při použití toalety v noci osvítím druhého spolubydlícího. Koupelna nemá odsávání. Nejvážnější problém byli komáři, kteří se nedali žádným způsobem zlikvidovat. A nebyli jen v našich dvou pokojích. Jinak ubytování bez problémů, slíbený výhled na moře a okolí byl skutečně pěkný. Úklid byl každý den, výměna ručníků spíše zbytečně častá (viz ono ručník na zemi vyměnit, ručník visící ještě použít).

Strava a stravování (4 / 5)

To bylo bez problémů a odpovídající. Jen trochu nemoderní - klienti mají papírový lísteček, na němž je odškrtáváno, že se dostavili na jídlo. Měli jsme jen polopenzi, takže pití u večeře jsme si museli dokoupit. Zatímco jinde je běžné pouze podepsat účtenku a pak zaplatit při odjezdu, zde se platilo v hotovosti při odchodu z jídelny (a občas se slušnou frontou).

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Služby a personál hotelu bez problémů. Vybavení odpovídající (viz výše).

Pláž a moře (5 / 5)

Moře i pláž hezké, ale byla to nikoli koupací dovolená (byť jsme měli tři dny příjemně teplo), ale výletová dovolená.

Okolí hotelu (5 / 5)

Velmi hezká zahrada a bazény, které jsme však nevyužívali.

Celkový dojem (4 / 5)

Byli jsem v Benalmádeně podruhé, poprvé v hotelu Los Patos Park, ten výše uvedené nedostatky neměl. Ovšem Malaga a okolí je excelentní a nesporně se tam opět někdy podíváme.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.