Skvělá dovolená s vynikajícím jídlem

Recenze hotelu Hotel Blue Dream Palace **** - Řecko - Thassos - Tripiti

Jak již tady někdo psal, pokud neobdržíte pokoje situované nad kuchyní, tak lze pobyt v tomto hotelu považovat za naprosto luxusní. My jsme si vyhradili v cestovní smlouvě, abychom nebyli ubytováni v pokojích č. 501-509 a 601-609.

Ubytování (5 / 5)

Vynikající. Měli jsme pokoj č. 706. Jde o pokoj v přízemí, místo balkonu je velká terasa, mírně zapuštěná pod terén. My jsme to ocenili, protože jsme cestovali s malým dítětem, a tak nám nemohlo nikam spadnout nebo odběhnout. V roce 2018 byly pokoje zrekonstruovány, oproti předchozímu roku došlo k modernizaci zařízení. Ovšem s minimem odkládacích ploch a koupelna byla ze skla, sice mléčného, ale pokud člověk večer nebo v noci rozsvítil, tak byl jak ve výkladní skříni. No, nějak jsme si zvykli, chodili jsme v noci na toaletu pouze s rozsvíceným mobilním telefonem :-)

Strava a stravování (5 / 5)

Máme procestované mnohé řecké ostrovy, ale strava v tomhle hotelu je opravdu vynikající. Kuchař je naprostá jednička v oboru! Všechna jídla jsou také označená, zda jde o bezlepkové jídlo či nikoliv. A také prostředí jídelny je skvělé. Samozřejmostí je, že vás u vchodu očekává zaměstnanec a usadí vás ke stolu. Kdyby to šlo, dala bych šest hvězdiček.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu je příjemný. V době našeho pobytu byla přítomna také jedna česká recepční. V hotelové zahradě je příjemný bar a posezení. Bazén vypadá také udržovaně, ale ten u moře nevyužíváme.

Pláž a moře (5 / 5)

Naprosto nám vyhovovala poloha hotelu u pláže Tripity, kde je postaven pouze tento hotel a pak pár menších ubytovacích kapacit. Takže pláž není nikdy přeplněná. Slunečníky a lehátka jsou pro hotelové hosty zdarma, i když jsme dostali v CK opačnou informaci.

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí hotelu není žádné vyžití ve smyslu nákupních možností, barů a diskoték. Půjčili jsme si auto, takže jsme projeli celý ostrov. Za večerní zábavou jsme párkrát zajeli do Porosu nebo Limenarie. A rádi se zase vrátili do klidu našeho hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Skvělý hotel.Úžasné ranní koupání v moři, kdy je ještě na pláži liduprázdno. Na každé jídlo se budete těšit. Snad jen pro malé děti nebylo moře zcela vhodné pro celkem příkrý vstup do moře.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.