Puerto Santiago .Blue Sea Lagos de Cesar

Recenze hotelu Hotel Blue Sea Lagos de Cesar **** - Španělsko - Tenerife - Puerto de Santiago

Jednou opravdu stačilo.4 hvězdy ani náhodou...

Ubytování (3 / 5)

Hotel je starší, vybavení více opotřebované, schází technická údržba, ale pokojový servis byl na vysoké úrovni, denně čisto, uklizeno ,vyměna ručníků a ustlané postele.Dík patří zejména jim. Nešly zajistit balkonové dveře - zničené zamykání. Trezor pouze za úplatu i když jsem reklamoval, že pokoj nelze dostatečně zajistit. Nikdo nás neupozornil, že kolem hotelu a bazénu se pracuje, nelze parkovat a od rána hlučí stroje, sbíječky a flexy.V noci přivážení autobusy pod balkonem další klienty. Troubí a nechají motor běžet....

Strava a stravování (1 / 5)

Strava velmi monotonní, kvalita surovin špatná, uzeniny téměř nepoživatelné, polévky taktéž. O seranu si nechte jen zdát - je až s podivem co umí tamní uzenáři vyrobit za humus. Po třech dnech jsme jedli vejce, zeleninu a ovoce a grilované maso -suché.V ovoci malý výběr.( jablka, hrušky, meloun 1x,banány jen večer, ostatní chybělo.) Při pobytu na 14 dnů téměř katastrofa- odnaučí Vás se přejídat a nemáte chuť již na nic. Pozor na majonézy a jogurty …neobešlo se bez následků. Největší katastrofou byly zjevně špinavé talíře - myčka jaksi nefungovala dobře... Takže doporučujeme jako kůru na hubnutí.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Pokojový servis- super na rozdíl od servisu v restaurantu. Zde tomu velel starší vrchní (druhý týden) který se choval spíš jako dozorce, chyběla mu jakákoliv profesionalita a uctivost vůči zákazníkovi. Jedinou starostí bylo aby měli všichni náramky na ruce a nedej bože aby si klient s polopenzí natočil obyčejnou vodu k večeři. Pivo servíroval do vinných skleniček ...Zájem měl hlavně prodávat předražené nápoje. Bazén pouze se studenou vodou .Ale opět čisto se vzornou péčí o bazén i okolí.

Pláž a moře (3 / 5)

V lokalitě Puerto Santiago je absence pláží kde se můžete zdržet více jak hodinu. Pláže pouze dvě opravdu malinké. Krásné pláže Vistas v Americas,Cristianos a pláž u hotelu Abama. Tudíž auto téměř nutné. Všude čisto, perfektní plážový servis. Voda příjemných 21-22 stupňů.

Okolí hotelu (2 / 5)

Vzhledem ke stavbě před hotelem - nízké hodnocení .

Celkový dojem (4 / 5)

Ostrov, příroda ,počasí, výlety a koupání v Atlantiku vyvážilo všechny negativy - takže spokojenost.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.