Detail recenze: Hotel Bohemi

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Hanka:
Organizace celé dovolené, cesta, přeprava, hotel, strava, výlety, moře, čistota, poloha .... vše bylo super a mohu jen doporučit.

Ubytování

Hotel čistý, pokoj prostorný, koupelna čistá, teplá voda bez problémů, úklid a výměna ručníků lze každý den, každý pokoj má balkón, v hotelu je výtah.


Strava a stravování

Strava výborná a dostatek všeho,velký výběr, ovoce, zeleninové saláty, maso, nápoje... Zcela bez připomínek. MÍNUS - nápoje v jídelně i v baru čepují do malých plastových kelímků - jen naše rodina (6 osob) vyprodukovala denně takových 100 ks kelímků !!! Proto doporučuji přivézt nebo zakoupit na místě sklenici nebo hrnek (keramický hrnek 5 Leva), do kterého se vejde min. 2x více než do kelímku a můžete si ho odvézt domů jako suvenýr.


Vybavení, služby a personál

Pokoje vybavené, služby na baru, recepci i v jídelně bez připomínek, delegátka ochotná. Animátoři ani programy na hotelu nejsou, k dispozici je bazén s lehátky a dětským bazénem. Není k dispozici žádná místnost, kam lze uložit zavazadla v den příjezdu nebo odjezdu, lidé přežívají na 2 sedacích soupravách v hale hotelu a hlídají kufry, není možnost se ani vysprchovat po příchodu z pláže před odletem.


Pláž a moře

MÍNUS - Vzdálenost uvedená CK neodpovídá skutečnosti, od hotelu Bohemi na pláž je to min. 700 m!!! Není to žádný problém, přejde se jedna silnice a pak jdete kolem stánků a hospůdek. Jen by bylo lepší, kdyby CK uváděla přesnější informace. Moře - čisté a teplé, pláž čistá, vstup do moře pozvolný. Slunečník s lehátky drahý (1 slunečník + 2 lehátka = 30 leva = 15 EUR/den), takže doporučuji zakoupit vlastní slunečník (10-20 Leva) a ten pak v Bulharsku ponechat nebo prodat novým turistům, neboť z vlastní zkušenosti i od známých je zřejmé, že letiště v Burgasu slunečníky jako nadměrné zavazadlo nevypravuje, přijme je k přepravě, ale nedodá do letadla. Vzhledem k tomu, že toto nelze pojistit, trvejte na letišti v Praze na vydání náhradního slunečníku, které zde mají v zásobě (sice to nebude ten Váš, ale alespoň nějaký). Pozor - jakmile opustíte letiště, žádného náhradního slunečníku se již nedomůžete!


Okolí hotelu

Celé Slunečné pobřeží je složeno ze samých hotelových komplexů, bazénů, supermarketů, restaurací a stánků, vše na dosah, fungující místní doprava, např. autobus na Nessebar za 1,5 Leva (asi 4 km), korzovat se dá každý večer a stále je co objevovat.


Celkový dojem

Celkový dojem výborný, mohu jen doporučit!


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.