Detail recenze: Hotel Cape Colom

  Španělsko, Mallorca, Portocolom

4/5

Dagmar:
Dovolená v tomto hotelu byla nádherná. Vybrali jsme si dovolenou přes ***** a musíme jenom chválit. Vše, co ***** o hotelu napsal a nafotil byla pravda, organizace byla výborná, slečna delegátka ochotná..A hotel? Jedno slovo- super. Personálem počínaje- ochotný,milý..všichni zaměstnanci věčně usměvaví i přes velké pracovní tempo vždy dobře naladěni..Hotel a okolí- za 1. Čisto,výborné jídlo, pití..opravdu jako ráj na Zemi :)..moře čisté- my s manželem využívali schůdky na útesu- 6 schůdků přímo do čistého moře, plavali okolo nás rybičky, voda čistá a měla příjemnou teplotu. I bazény jsou fajn, hlavně pro ty, kteří moc neplavou a navštěvovali pláž, která je 10 minut chůze od hotelu. Tam jsme nechodili, plně nám vyhovoval přístup po žebříku- jelikož jsme měli dovolenou all inclusive, využívali jsme celý den tyto služby. Strava pestrá- zelenina, ovoce, zmrzlina, ryby, mořské plody, maso, spousty zákusků, pití, alko- nealko- co hrdlo ráčí :)...Jak jsem napsala - 1 :)..už nyní si plánujeme, že příští rok, pokud bude vše v pořádku, pojedeme opět na Malorku a do tohoto hotelu. Má 3 hvězdičky, ale přáli bychom mu 4. Jelikož jsme navštívili dost hotelů , snad můžeme porovnávat a tak trochu hodnotit a tohle je opravdu výborné. ..A hlavně- opět jsem se přesvědčila, že úsměv nic nestojí a přesto je tak důležitý- a zde jsme nezaznamenali ani jeden negativní zážitek s personálem hotelu. Ta úslužnost a ochota je až dojemná. Děkujeme :)

Ubytování

Čisté, pěkné, my měli výhled na zátoku a zahradu- plná spokojenost. Asi jsme měli štěstí, ale ,,budilo,, nás jenom moře svým šuměním :)


Strava a stravování

Výborná strava, krásná kuchyně, terasa- super :)Výběr pestrý- vybere si každý. Je škoda, že někteří hosté asi mají pocit, že personál hotelu je jejich služebnictvo, ale to je v povaze lidí, někdo už takový je. Nandat si plné talíře a pak jídlo vracet a opět nandat a vrátit...to jsem nepochopila? :(..


Vybavení, služby a personál

Super


Pláž a moře

Moře- SUPER !! Na pláž jsme nechodili.


Okolí hotelu

Krása, čistota,klid


Celkový dojem

Super


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h