Skvělá dovolená až na malé chybky.

Recenze hotelu Hotel Caretta Beach **** - Turecko - Alanya - Konakli

Skvělá dovolená, všem doporučuji.

Ubytování (5 / 5)

Pokoj moc hezký nic bychom nevytkli. Lednička s pitím, v koupelně fén.

Strava a stravování (5 / 5)

Dostatek zeleniny i ovoce, každý den nové pokrmy. Na hranolky a spousty dalších oblíbenějších jídel si musíte vystát delší fronty, ale není to nic hrozného. Dovolenou ohledně stravy nám kazili Rusové. Jídla si nabrali ani ho pak nesnědli, všude po stole ovoce a pečivo. Číšníci běhali sem a tam, ale vše zvládali s některými se dalo popovídat uměli věty typu "Jak se máš" a "Co děláš"?

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Wi-Fi za 10 euro na celý pobyt. Není co vytknout. Klouzačky pecka, fungující občerstvení u moře džusy, kávy a voda. Kolem 3 hodiny odpoledne hranolky, hamburger a zelenina. Za hodinu zmrzlina, já osobně ji neměla, dlouhé fronty nejsou pro mně.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře průhledně čisté určitě nebylo, voda 35 stupňů. Písčito oblázková pláž spíš ta oblázková. Na písku nepořádek, za který hotel nemůže, ale zaměstnanci fungují. Mušle najdete, doma jich mám. :D

Okolí hotelu (5 / 5)

Různé aktivity mimo hotel, želvy, delfíni, vodní skůtry ...Vyjdete před hotel a už první nákupní možnosti. Moc fajn lidi ti Turci. Můžete si zajezdit na dromedárech. Km od hotelu veliké nákupní centrum.

Celkový dojem (5 / 5)

Skvělý hotel.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.