Detail recenze: Hotel Cimone

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Bertoldi

5/5

Ilcha:
Super dovolená, vše klaplo tak jak bylo objednáno a zaplaceno. Svůj podíl na tom má i vydařené počasí :-)

Ubytování

Hotel se už nejmenuje Cimone, ale Caminetto - to nás trochu zmátlo, při jeho hledání. Je po rekonstrukci, takže vnitřní společné prostory jako nové, vše moderní, wellness s krytým bazénem a v létě zřejmě funguje i venkovní bazén. Pokoje nejsou tak nové a moderní jako společné prostory, ale jsou čisté, v koupelně jsou ručníky, fén i šampony. Jediné, co bych vytkla, byly matrace - některé proležené, na přistýlce moc měkké... ale to je věc názoru.


Strava a stravování

Jídlo bylo luxusní. Bohatý výběr z bufetu na snídani - sladké pečivo, chléb, housky, sýry, šunky, jogurty, různé křupinky do jogurtů, sušené ovoce, marmelády atd - jen zelenina chyběla. káva, čaj, mléko, džusy.. Večeře opět výborné. salátový bufet, předkrm, dále antipasty na výběr ze 3-4 druhů, hlavní chod též na výběr a dezert většinou výběr ze 2 druhů nějakých zákusků a třetí byl ovocný salát (jahody nebo maliny apod.) + 1 dětské jídlo na výběr ze 2 druhů. Výběr se prováděl až večer přímo u stolu. voda na pití byla v ceně, ostatní nápoje k dokoupení. Vše bylo výborné, ale bylo toho moc :-))


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu bylo dostačující - veliká restaurace, společenská místnost, herna pro děti (večer i s animátorkou) ping-pong, malování... wellness s bazénem, sauna a ještě se pokračuje v rozšíření. lyžárna na rohu hotelu cca 50m od sjezdovky - tam nebyly hotové podlahy, takže na zemi všude stavební prach, ale na úschovu lyží a bot dostačující (na přezouvání už horší) Recepční i číšníci velice milí - někteří se u večeře snažili mluvit česky, vždy ochotně poradili. Venku před hotelem teráska, příjemná na odpolední posezení na sluníčku. k hotelu patří i restauračka s barem, které jsou přístupné veřejnosti.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Přímo před hotelem přes cestu byl dětský snowpark - vyžití pro děti různých věkových kategorií, sáňkování na velkých duších. Za hotelem byla hned 4sedačková lanovka. 1 černá a asi 3 červené sjezdovky, všechny bylo možné objet po modrých. Naprosto ideální pro začátečníky nebo pro děti. Všechny lanovky byly sedačkové + 1 poma. Na kopcích byly asi 3 restaurace. v létě kopce využívány jako bike park.


Okolí hotelu

v blízkosti hotelu 1 krámek COOP, dále krámek se sportovním a lyžařským vybavením a asi půjčovna. Městečko je malinké, takže není příliš kam jít. ve vzdálenosti cca 1,5km je vojenský hřbitov z 1.sv.války.


Celkový dojem

parádní dovolená pro rodiny s dětmi nebo začátečníky.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 9–18 h