Letní dovolená

Recenze hotelu Hotel Club Cala Marsal *** - Španělsko - Mallorca - Portocolom

Příjemná dovolená

Ubytování (5 / 5)

Pokoj pro tři mě překvapil, byl útulný a čistý. Na úklid si nemůžeme stěžovat. Na balkóně stoleček a dvě židle. Věšák na prádlo - kolíčky si vezměte. Hotel je kousek od moře, od bazénu jen přes klidnou silnici.

Strava a stravování (3 / 5)

Strava je snad to jediné z čeho jsme nebyli úplně nadšeni. Nebyl příliš velký výběr a po týdnu jsme smažených jídel měli opravdu dost. Jinak spousta ovoce, zmrzliny, zákusků - rozhodně jsme nestrádali. Jak se hotek postupně zaplňoval tvořily se fronty, což není úplně příjemné.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Pět bezvadných bazénů s různou hloubkou, lehátek dostatek (ale nebyla ještě úplně rozjetá sezóna), animátoři byli skvělí ( jen nám trochu chyběl rozpis programu co kdy a v kolik bude ), když jsme přijeli bylo vše na obrazovce, pak rozpisy zrušili, ale to už jsme se osmělili a sami jsme se ptali.Ráno byl strečink, střílení, aquaerobik, odpoledne vodní pólo....Večer dětské diskotéky, pak program pro dospělé.Trochu občas kazil atmosféru pán v obleku, který nenápadně péroval animátory kvůli blbostem a nám hostům kazil příjemný dojem. Tenisový kurt, koše na basket.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž nádherná, písčitá. Vstup do moře pozvolný. Jeden den se v moři objevilo větší množství medůz, což nám hlásila i vlajka u plavčíků a mile nás překvapilo, že je za pomoci sítí přes noc vychytali.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí příjemně klidné. Nechybějí obchůdky, kde Vám nikdo nic nenutí.

Celkový dojem (5 / 5)

Úžasná odpočinková dovolená. Hned bychom se vrátili.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.