Club Palm Bay- relax a klid

Recenze hotelu Hotel Club Palm Bay **** - Srí Lanka (Cejlon) - Puttalam - Marawila

Hotel se nachází v rybářské oblasti v blízkosti města Marawila, cca hodinu od letiště.

Ubytování (4 / 5)

V krásné zahradě se nacházely bungalovy s vlastní terasou- naprosté spojení s přírodou a klidem. Pokoje byly prostorné a čisté. Hosté mají na výběr mezi ručně ovladatelnou klimatizací nebo stropním větrákem. V předsíni se nacházela obrovská skříň, kde byl šikovně ukrytý trezor, minibar a set na přípravu kávy a čaje. Na přivítanou jsme dostali talíř čerstvého ovoce, zákusky a balenou vodu. Koupelna měla veliký sprchový kout. Sprchový gel a šampon je samozřejmostí, navíc tu byly i koupací čepice.

Strava a stravování (4 / 5)

Čerstvé ovoce- meloun, papája, ananas (dokonce i kompotovaný), dále mnoho sladkých zákusků, nespočet druhů pálivého i méně pálivéhp kari, ale i evropské pokrmy. Několik druhů rýže, rizot na spousut způsobů, ryby, mořské plody, pečená masa, brambory, špízy. K snídani čerstvé džusy, vajíčka, slanina, toasty, marmelády, sladké i slané pečivo. Vše velice chutné a člověk si zde vždy vybere.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Dominantou hotelu je obrovský bazén a k němu přilehlá tropická zahrada, o kterou personál pečuje téměř každý den. Je zde možnost se zapojit do společných aktivit jako jsou šipky, ping pong, badminton,... Hotelová recepce je vzdušná. Možnost připojení wi-fi ve společných prostorách zdarma.

Pláž a moře (2 / 5)

V říjnu v této oblasti není zatím moc pěkné koupání v moři a to z důvodu obrovských vln. Pár odvážlivců se ale našlo. Pláž se nachází hned před hotelem. Věřím, že v plné sezóně vypadá moře o dost klidněji.

Okolí hotelu (4 / 5)

U hotelu je vodní laguna a z některých pokojů je na lagunu přímo výhled.

Celkový dojem (4 / 5)

Kvalitní ubytování, výborné jídlo, čistota... prostě paráda. Nemám k hotelu žádné výtky. Určitě všem doporučuji, není zde nic, co bych hodnotila negativně.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.