Dovolená na Fuerteventuře

Recenze hotelu Hotel Costa Caleta *** - Španělsko - Fuerteventura - Caleta de Fuste

Španělsko-Fuerteventura-Caleta de Fuste hotel Costa Caleta***stravování all inklusive. Termín16.6.2019-30.6.2019 Dovolená v tomto hotelu předčila očekávání.Pokoje včetně sociálního zařízení čisté,každodenní úklid s výměnou osušek a ručníků.Klidný pokoj na chodbách naprostý klid. Personál od recepce po uklizečky, kuchaře a obslužný personál velmi příjemný. Nad vším často dohlížel starostlivý šéf,který sám spestřoval výběr a výrobu různých nápo- jů a specialit. Nápoje od nealkoholických ,kávu,pivo, víno si každý točil sám dle libosti bez omezení. Alkoholické nápoje tuzemské výroby taktéž bez omezení. Dopolední a odpolední lehké občerstvení nemohu hodnotit -nechodili jsme na ně. Bazeny v uzavřeném areálu hotelu naprostá čistota.Další menší jsou na střeše,kde je také možnost si natočit různé nápoje.

Ubytování (5 / 5)

Čistota ,klidné nerušené prostředí -naprostá spokojenost

Strava a stravování (5 / 5)

Strava byla pestrá,dostatek zeleniny a ovoce. Snad každý den si každý mohl vybrat nějaké ryby,nebo mořské plody. Pestrost a široký výběr nealkoholických,ale i ostatních nápojů.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Na střeše hotelu minigolf. Animační program pro děti každý den ,během dne i u bazénu-soutěže Ve vestibulu recepce měl stánek pracovník s možností zapůjčení si auta .

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž čistá s jemným pískem pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek. Teplota vody asi 22-23 C kdyř nefouká je to příjemné. Vzdálenost na pláž 500m,ale příjemná procházka. Vodní sporty v přístavu vedle pláže.

Okolí hotelu (4 / 5)

Možnost nákupu 100-300m. Promenáda po pobrěží -krmení veverek. Velká možnost procházek po hazky upravených chodnících po pobřeží.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem předčil naše očekávání. Naše dovolená proběhla v naprosté spokojenosti s celým pesonálem hotelu Doporučuji nejen příjemný hotel,ale i poznat kontrasty celého ostrova.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.