Cristal Palace byl pro mne zklamáním.

Recenze hotelu Hotel Cristal Palace **** - Česko - Karlovarský kraj - Mariánské Lázně

Cristal Palace vypadá jako slušný, čistý hotel, ale základní služby 4* hotelu zde nečekejte. Do tohoto hotelu si klient musí vzít vlastní mýdlo, šampon a také toaletní papír, protože ten hotelový je téměř nepoužitelný. Taktéž méně vážený klient, který chce využít saunu nebo bazén, musí si vzít s sebou vlastní župan, protože v tomto hotelu to není samozřejmost. Hotelový župan mají zřejmě pouze klienti se zaplacenými wellness službami. Ti méně vážení klienti mají k dispozici pouze prostěradlo. Klienti, kteří se vrací na hotel v noci, musí počítat, že se sami do hotelu nedostanou a budou muset kontaktovat noční recepci, protože čtečka hotelových karet u vstupu nefunguje. U tohoto hotelu lze kladně hodnotit snad jen polohu, čistotu a také mě mile překvapila drobnost při chůzi po chodbě, kde jsou na zemi pod koberci asi nějaké měkké podložky. Jako 4* hotel jej nedoporučuji.

Ubytování (2 / 5)

Hotel je čistý, celkem slušný a jak jsem uvedl v úvodu, příjemnou drobností je měkká chůze po chodbách, kde jsou na zemi pod koberci nějaké měkké podložky. V noci je v hotelu takový klid, že klienti, kteří se vrací na hotel v noci, musí počítat, že se sami do hotelu nedostanou a budou muset kontaktovat noční recepci, protože čtečka hotelových karet u vstupu nefunguje. U tohoto hotelu lze kladně hodnotit snad jen polohu a čistotu. Pokud klient očekává služby hotelu kategorie 4*, měl by raději zvolit jiný. Jako 4* hotel jej nedoporučuji.

Strava a stravování (2 / 5)

Snídaně - standardní hotelová strava. Menší výběr, v podstatě každý den to samé a bohužel se stávalo, že došla některá jídla a nádoby zůstávaly prázdné.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Kladně lze hodnotit přístup personálu. Všichni zaměstnanci byli milí, vstřícní, ochotní a usměvaví. Vybavení a služby však byly zklamáním. Bohužel jak jsem uvedl, základní služby 4* hotelu zde nečekejte. Do tohoto hotelu si klient musí vzít vlastní mýdlo, šampon a také toaletní papír, protože ten hotelový (podobající se tenkému kancelářskému papíru) je téměř nepoužitelný. Překvapilo mne, že v hotelu kategorie 4* nebude mýdlo. U vany sice byla lahvička na sprchový gel, ale ta byla po celou dobu pobytu prázdná. Taktéž méně vážený klient, který chce využít saunu nebo bazén, musí si vzít s sebou vlastní župan, protože v tomto hotelu to není samozřejmost. Hotelový župan mají zřejmě pouze klienti se zaplacenými wellness službami. Ti méně vážení klienti mají k dispozici pouze prostěradlo. Také jsem nepochopil proč je na pokoji židle u psacího stolu jen hladká, nepolstrovaná z dýhovaných desek.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherné vnitřní lázeňské území města

Celkový dojem (2 / 5)

Celkově tedy čistý, celkem slušný hotel, ale pokud klient očekává služby hotelu kategorie 4*, měl by raději zvolit jiný. Jako 4* jej nedoporučuji. Jako obyčejný hotel ho doporučit lze právě pro čistotu a slušné a klidné prostředí v hotelu.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.