Dovolená jako dárek

Recenze hotelu Hotel Delfinia **** - Řecko

Příjemný hotel přímo na pláži, velmi vhodný i pro rodiny s malými dětmi. Všude plno zeleně a možnost vyžití pro všechny věkové kategotie.

Ubytování (4 / 5)

Ubytováni jsme byli v samostatné jednopatrové budově, vybavení pokojů odpovídalo kategotizaci hotelu. Personál na požádání dodal polštáře navíc. Povlečení postelí třikrát za týdenní pobyt vyměněno a ručníky rovněž dle potřeby.

Strava a stravování (4 / 5)

Snídaně a večeře podávány formou bufetových stolů, každý si zde mohl vybrat dle své chuti. Nechyběly ani zákusky a ovoce. Dostatek zeleniny i sýrů. Restaurace čistá a vzdušná, personál ochotný.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Nechybí zde dostatek prostoru a příležitostí pro sportovní vyžití. Přímo na pláži bar s dostatkem nápojů a taverna s dostatečným výběrem jídel v průběhu dne. Všechen personál vstřícný, hovořící anglicky, německy a někteří i rusky. I návštěvníkům bez jakéhokoliv jazykového vybavení (kteří tu rovněž byli) se snažili všemožně pomoci.

Pláž a moře (4 / 5)

Doporučuji do moře obuv, protože jsou zde kamínky a občas i kameny. Pláž je čistá, vybavená lehátky a slunečníky, moře průzračně čisté.

Okolí hotelu (4 / 5)

Dostatek prodejen, taveren i kavárniček. Zapůjčení auta nebo jiného dopravního prostředku je velmi snadné s dodáním přímo do hotelu. Korfu je velmi zelený ostrov s možností mnoha krásných výletů jak za přírodou, tak i za památkami nebo kulturou. Nikdo se zde nudit nemusí. Dostupnosst veřejné dopravy je velmi dobrá.

Celkový dojem (4 / 5)

Je zde možno prožít příjemné dny v krásném prostředí a se vstřícným personálem

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.