Detail recenze: Hotel Diamond

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Honzík:
Průměrné ubytování s televizí, ledničkou a klimatizací. V koupelně na dlaždičkách plíseň a v balkonových dveřích síť proti hmyzu ovšem děravá. Pozitivní byla jiřička, která měla na balkoně hnízdo a právě krmila mladé. U bazenu se noc co noc konala řvoucí párty mladých opilců, takže kdo měl pokoj na tuto stranu měl smůlu, prostě nespal. Čtyřhvězdičkový hotel by podle našich kritérií měl maximálně hvězdičky dvě.

Ubytování

Přehozy přes postele a koberce v pokojích musejí pamatovat komunistické Bulharsko, vysavače tam asi neznají dosud.


Strava a stravování

Neškodil by větší rozsah příloh, kdo má ovšem rád hranolky a rýži, ten byl spokojen, byly stále. Množství salátů a ovoce mě příjemně překvapilo.


Vybavení, služby a personál

Personál stále stejný, nebyl nepříjemný, má můj obdiv, protože snad nikdy nespí. Sportovní vyžití kromě ping-pongu žádné, kultura až na jednoho "umělce", který zapínal automatickou hudbu, také skoro žádné, bazén čistý, ale otevřen jen do 18.ti hodin.


Pláž a moře

Moře fajn, písek, pozvolný vstup do vody, vodní sporty, masáže na pláži, dobrý. Všechno ovšem kazí hamižnost zdejších nájemců pláže, kteří pronajímají slunečníky za 8 euro a každé lehátko také po 8 euro, takže čtyřčlenná rodina zaplatí denně za 4 lehátka a 1 slunečník 40 euro. Dvě třetiny těchto lehátek a slunečníků byla volná, ovšem za nimi byla hlava na hlavě s vlastními slunečníky za 4 euro na celý pobyt.


Okolí hotelu

Hotel je v centru, takže obchodů mnoho, možnost procházek dostačující a místní doprava Vás za 1 leva dovezla kamkoli, třeba až do Nesebru, kde jste si mohli v České restauraci dát plzeňské pivo a knedlo-zelo-vepřo.


Celkový dojem

Jednou větou. Do Bulharska ono, do tohoto hotelu už nikdy.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.