Detail recenze: Hotel Donauschlinge

  Rakousko, Horní Rakousko, Schlögen

5/5

Aneta, 35 let:
Krásná klidná dovolená. Průměrný věk hostů 65+ Dobrá poloha, servis, nové wellness...spokojenost!

Ubytování

Bohužel nebylo v popisu zájezdu přesně napsáno, jak se liší kategorie pokojů. Nejlevnější pokoje mají 2 oddělená lůžka a okno jen střešní. V takovém pokoji jsme nechtěli zůstat, tudíž jsme museli připlatit 150,- euro (25,- na noc za osobu - 3 noci) za pokoj s manželskou postelí, balkonem a výhledem směrem na les. Nejdražší pokoje mají balkon a výhled na řeku. Doplatek nás zaskočil, ale nakonec jsme nelitovali. Pokoje jsou trochu retro, ale velmi prostorné, plně funkční, čisté a neslyšeli jsme vůbec nic z okolních pokojů


Strava a stravování

Perfektní. Kvalitní, chutné, dostatek všeho i na snídani v 10:00!!!, večeře bohaté. Nápoje dostačující. Nebylo co vytknout. Odjížděli jsme jako koule :)


Vybavení, služby a personál

Přátelský hotel, nikde žádné zákazy, že nesmíte to a to...každý večer posezení na terase u řeky nebo se sklenkou u venkovního ohniště za recepcí. Brali jsme si nápoje i večer na pokoj a nikdo s tím neměl problém.


Okolí hotelu

Linz je asi 40 km, cyklostezky všude...na 3 dny to bylo pro nás až až....


Celkový dojem

Na jedničku :)


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.