Realita je jiná než internetové nabídky a prezentace.

Recenze hotelu Hotel Edera ** - Itálie - Benátsko - Lido di Jesolo

Dovolenou jsme si užili, chtěli jsme strávit několik příjemných dní u moře a to se podařilo. Počátek dovolené provázelo rozčarování a zklamání z kvality ubytování. Toto se podařilo třetí den pobytu vyřešit. Ubytování v hotelu EDERA nemohu vzhledem k níže popsané realitě doporučit.

Ubytování (2 / 5)

Hotel na internetových stránkách slibuje mnohem více než nám reálně poskytl. Výhrady mám především k velikosti pokoje - cca 16 m2, který byl vybaven pro ubytování 2 dospělých + 2 dětí na přistýlkách. Pokoj byl nábytkem zaplněn natolik, že nebylo možné plnohodnotně otevřít vstupní dveře - viz. foto. Ani čistota lůžkovin nevytváří dobrý pohled na kvalitu ubytování - viz. foto. Hned první večer se projevila nefunkčnost odtokového systému v koupelně kde se hromadila při sprchování voda a přes práh dveří přetékala do pokoje. Vzhledem k popsanému stavu a internetové komunikaci s prodejcem zájezdu jsme v hotelu strávili pouze 2 noci a poté jsme byli přestěhováni do hotelu OCEANIC.

Strava a stravování (3 / 5)

Kdo není vybíravý a respektuje zásadu jiný kraj, jiný mrav ten je určitě spokojen. Při snídani však bylo možné najít na látkovém ubrousku vzorek toho co jsme den předem večeřeli. Jazykové schopnosti obsluhujícího personálu nebyly zrovna na výši.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Hotel je vybaven starším nábytkem (hodnotím pouze to co jsem měl možnost navštívit a vidět). Např. v jídelně jsme měli místo pro 4 osoby, které vzniklo spojením 2 stolů různého typu. Bylo běžné, že každý z rodiny měl na stole talíř jiného provedení - co do barvy nebo vzoru.

Pláž a moře (3 / 5)

Hotel v ceně zajišťuje tzv. plážový servis, tzn. slunečník + lehátko + křeslo ke každému pokoji ve vybrané části pláže. Pláž čistá, vstup do moře pozvolný a písčitý. Moře zakalené pískem a středně znečištěné - především řasy ale i plasty. Vyčistilo se až po bouři 8..a 9.7.

Okolí hotelu (4 / 5)

Dostatečná nabídka pro zábavu, sportovní vyžití, nákupy, noční život a vše co k dovolené patří.

Celkový dojem (3 / 5)

To, že došlo k výměně hotelu vylepšilo celkový negativní dojem z počátku dovolené

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.