VELKÁ SPOKOJENOST!!!!!

Recenze hotelu Hotel Electra *** - Řecko - Chalkidiki - Stavros

Těsně před odletem jsem si přečetla různé odstrašující recenze na tento hotel či CK a to mě dost vyděsilo! :-( Nicméně se nic z toho, co lidé na netu psali, nevyplnilo!!! :-) BYLA JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ!!!! DĚKUJI VŠEM ZA SKVĚLÝ SERVIS.

Ubytování (5 / 5)

Spím díky své práci často v hotelích. Zde bylo vše v pořádku. Moc hezký hotel, kde jsem měla veškerý komfort.

Strava a stravování (5 / 5)

Měla jsem polopenzi a večeře byli obrovské !!! Vždy byla hromada ovoce, zeleniny, masa, ... Vše čerstvé.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel má svůj bazén a bar, dá se sedět venku i uvnitř, takže nic nechybí, i když není zrovna super počasí. Personál byl vždy usměvavý, velmi vstřícný, snaživý, ochotný, ... a ještě uměl česky! (Všude jinde by se od nich mohli učit.) Byli jsme na hotelu poslední parta lidí (asi 5) - než se hotel zavírá a začíná už podzimní úklid po sezóně - a do poslední chvíle nechyběla profesionalita a max. přístup.

Pláž a moře (5 / 5)

Je z kopečka, asi 300 m od hotelu. Můžete jít kamkoliv - vpravo / vlevo - a naleznete dlouhé pláže. Můžete si lehnout na lehátko a pod slunečník - neplatí se to, stačí si u obsluhy, která sama chodí, koupit 1 pití za den. Boty nejsou potřeba, je tam píseček. (To jen, kdybyste šli jinam.)

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel je v klidné části městečka, kde buď můžete jít 5 minut na pláž nebo 5 minut do centra dění a nebo 10 minut na čtvrteční místní trhy, kde se např. prodávají čerstvé ryby nebo 20 minut do kopce, kde je krásná vyhlídka na městečko a okolí.

Celkový dojem (5 / 5)

Byla jsem na dovolené sama a byla jsem nadšená!!! Nevím, co bych vytknula, fakt si nemohu na nic vzpomenout a to se nebojte - jsem normálně velký "rejpal" a pedant. Takže tentokrát nemohu sloužit. Byla to skvělá dovolená. Děkuji všem za ní.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.