Žádný zázrak

Recenze hotelu Hotel Electra *** - Řecko - Chalkidiki - Stavros

Hotel je hezký, čistý, jídlo celkem dobré, několik druhů posezení v hotelu je prima, personál mluví slovensky nebo česky, pláž je cca 600m od hotelu, delegátka vám nepomůže a neporadí. Můžete bydlet prima s výhledem na hory, ale i v pokoji v přízemí (pro hotel je to vlastně suterén) s výhledem na plot a silnici.

Ubytování (1 / 5)

Hotel vypadá z venku pěkně, možná má hezké i některé pokoje a apartmány. Můžete však mít i pokoj téměř v suterénu, výhled na 2m trávníku, za ním plot a silničku kde parkují auta, A ta přijíždějí, parkují a odjíždějí. Příchod do těchto pokojů je po schodišti dolu, přes halu kde není denní světlo, je tam výrazně cítit kuchyňský zápach přes den, večer zase prádelna či co, skladují tam dětské postýlky a z pokojů tam vedou okna ze záchodů. Tak na to pozor. K bazénu si nesmíte vzít pokojové ručníky (to chápu), ale jiné nejsou. Tak si je musíte koupit. Pláž je cca 600 m od hotelu!!!!!!!! Uklízí 2x týdně, koš ze záchodů vynáší asi obden.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava - polopenze celkem dobrá, jen na večeři musíte přijít pouze mezi 19.00 a 20.00. Asi by byl lepší čas od 18,00 do 20.00. Nejde o čas na jídlo ale o čas příchodu do hotelu. Někdo už čekal před jídelnou (většinou rodiny s dětmi) a někdo těžce stíhal. Pokud si dáte u večeře vodu, postaví vám na stůl plastovou lahev. Teprve na konkrétní vyžádání vám donesou skleničku s citronem.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Neposkytnou vám ručníky u bazénu. nedají žádné informace. Delegátka mluví slovensky. Slovensky samozřejmě rozumíme, pokud mluví standardní rychlostí a nedrmolí a nekuňká. Tahle delegátka měla rychlost kulometu a žádnou dikci. Protože je v tomto hotelu zaměstnaná jako barmanka (to jí šlo dobře) nemůžete počítat s žádnou pomocí z její strany. Na všechna má odpověď, že NÁŠ hotel toto nedělá, nemá, je plně obsazený, toto nemůže atd. Většina personálu mluví česky či spíše slovensky a jsou příjemní. Informační tabule stojí na zemi opřené o zeď, informace tedy čtete v kleče, pokud tu vývěsku nepřehlédnete. Informace o výletech po okolí (např. vláčku, který jezdí po okolí, o dalších plážích v blízkosti) asi delegátka nic netuší. Na letišti nepočká na odbavení všech, tak v případě přebukovaného letadla (což se nám stalo) zůstala jedna turistka bezprizorně na letišti a delegátka odjela pryč. Naprosto neprofesionální přístup a střet zájmů. Rozhodně ji nezajímali turisté a jejich oprávněné zájmy , ale hotel, bar a kamarádka (sestra).

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž rozhodně není 350m od hotelu, ale ta nejbližší je spíš tak 600 -700m. Je to pláž "městská", hned vedle hospody a pokud si v ní něco dáte máte na pláži k dispozici 2 lehátka a slunečník se stolečkem.K pivu vám donesou oříšky nebo brambůrky, ke kávě dávají vodu automaticky. Můžete se tam docela dobře naobědvat.Jinak samozřejmě na obě strany od ní jsou další písečné pláže. Moře a pláž jsou čisté a žádné velké vlny.

Okolí hotelu (3 / 5)

Zastavěno penziony a obytnými domy. Cca těch 500m (ještě než dojdete k pláži) jsou poměrně turisticky rušné ulice. Obchody, restaurace, pekárny atd. Jsou tam i nějaké atrakce pro děti, ale fakt rušno.

Celkový dojem (3 / 5)

Pokud bych předem věděla, jak budu ubytovaná a jak daleko je pláž nejela bych tam. Hotel je hezký a čistý, jídlo celkem dobré, možnosti posezení v hotelu a na zahradě super, pláž je daleko a delegátka v případě potřeby na nic. Propagační materiál je zavádějící. Z čí viny bylo přebukované letadlo - letecká společnost nebo cestovka nevím.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.