Jsme spokojení

Recenze hotelu Hotel Elphistone Resort **** - Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam

V tomto hotelu jsme strávili 15dní. Po celou dobu jsme byli spokojení a pobyt si velmi užili. "Za málo peněz hodně muziky"

Ubytování (5 / 5)

Pokoj velký, prostorný, s výhledem jak na moře tak na bazén. Každý den jsme měli uklizeno a to i bez bakšiše. Za bakšiš Vám vykouzlí na posteli i různé postavičky, květiny. Samozřejmostí jsou i každý den čisté ručníky. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Strava a stravování (4 / 5)

Jídlo bylo dobré, ale jelikož jsme zde byli 15dní tak nám občas přišlo dost stejné(snídaně). Nicméně člověk si opravdu vždy vybere. Bylo vždy čerstvé, nádobí čisté. Každé ráno vaječné omelety, vajíčka na tvrdo, velké množství pečiva - jak sladké tak slané, zelenina, jogurty, palačinky, ovoce ( většinou citrusy a melouny), salámy, sýry atd. K obědu také velký výběr i pro vegetariány. Každý den různé druhy masa a přílohy, polévka, saláty, pečivo, dortíky nej. Večeře nám přišly nej. Vše co jsem psala k obědu, příhohy, maso, ryby, různé jednohubky, dortíky, ovoce, krabi, sushi,.. Všude po hotelu jsou rozmístěny barely s vodou - džusem a je možno si nabrat kolik člověk chce. Rozlévá se to do malých kelímků, takže komu toto vadí tak doporučuji si vzít z domu třeba 0,5 kelímek, láhev. Jen víno je tu dost podřadné. Pivo je rozlévané z láhví. Po přečtení některých recenzí jsem se obávala, ale nebylo proč. Nicméně co zde někteří češi a né jen ti zkouší je opravdu hnus.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál příjemný. Z baru si neodnesete jen drink, ale i úsměv. Obsluha je tu příjemná, zkouší různé srandičky. Další zaměstnanci jako zahradníci, uklizeči také vždy pozdraví. V restauraci za bakšiš číšníkovi získáte i květiny na stůl, pití. Nicméně pokud ho nedostane tak vás má problém i pozdravit. Animátoři jsou taky skvělí. Program během celého dne. Doporučuji si zajít do shisha stanu, dát vodní dýmku a ibiškový čaj. Ve stanu s dýmkami je moc příjemná obsluha, se kterou se dá dobře popovídat. Řeknou Vám spoustu zajímavých věcí a zajímavostí

Pláž a moře (5 / 5)

Moře je krásné, pláž čistá. Každý den čisté ručníky, není potřeba vozit. Krásné šnorchlování, plno rybiček. V blízké zátoce cca 200m od pláže je možné vidět taky krásný podmořský svět a né jen u mola. U hotelu je prý celkem 8 želv, které je možné vidět pokud se tomu trošku věnujete :) prý i delfíni, ale ty jsme neviděli. Dobrý vstup do moře.

Okolí hotelu (4 / 5)

Za hotelem nic není.. poušť.. z okolí hotelu je možné se podívat do zátoky, kterou jsem už zmiňovala a zažít krásný podmořský svět. :) K hotelu jezdí hotelový autobus, se kterým se můžete vydat na nákupy. Celkově velká možnost výletů.

Celkový dojem (5 / 5)

Jsme spokojeni, rádi doporučíme ostatním. :)

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.