Příjemná levná dovolená pro rodinu

Recenze hotelu Hotel Elvira ** - Bulharsko - Nesebar - Ravda

V Bulharsku jsem byla poprvé. Očekávala jsem hodně jednoduchý hotel i služby za tu cenu. Skutečnost mě mile překvapila.

Ubytování (5 / 5)

Měli jsme pokoj pro čtyřčlennou rodinu. Velmi prostorný s útulným balkónem. Na balkón byl oddělený zábradlím od balkónu vedlejšího pokoje a tak jsme si mohli večer povídat se sousedy.

Strava a stravování (4 / 5)

Měla jsem obavy, že jídlo bude velmi skromné za tu cenu co jsme zaplatili, a že dětem nebude místní kuchyně chutnat. Byla jsem mile překvapena. K snídani vždy k dispozici káva, čaj, mléko, džus, pečivo sladké i slané, uzeniny, sýry, vajíčka, zelenina, ovoce, marmelády, cereálie. K obědu a večeři byl bufetový stůl s nabídkou jedné polévky, salátu a výběr z dvou druhů masa a dvou druhů příloh. Takže bylo možné si nakombinovat každy den něco jiného. Pokaždé byl v nabídce moučník nebo ovoce. Nápoje i alkoholické, káva byly k dispozici vždy na baru, stačilo požádat obsluhu. Příjemné bylo, že restaurace byla otevřená se zastřešenou terasou. Jíst "venku" bylo velmi příjemné. Děti si vždycky vychutnávaly moučník v krásné rybářské loďce, která zdobila terasu.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Využívali jsme malý hotelový bazén, děti se koupaly a my s manželem jsme si odpočívali na lehátku s vychlazeným drinkem z all inklusive baru. Do obchůdku vedle hotelu jsme si chodili kupovat domácí šťavnaté broskve. Těm se nedalo odolat.

Pláž a moře (5 / 5)

Na pláže v Ravdě se chodili koupat i místní. Potvrdili nám, že v Ravdě je nejhezčí koupání. Chodili jsme na pláž, kde byly lehátka pro hotel Elvíra. Do moře jsme vcházeli vždy o 100 m dál, abychom se vyhli naplavené mořské trávě. Písečná pláž byla krásně dlouhá i na druhé straně, ideální pro dlouhé výpravy za mušličkovými poklady naboso.

Okolí hotelu (5 / 5)

Noční atmosféra na promenádě v Ravdě byla velmi příjemná. Večerní výlet do Nesebaru taxíkem, nebo výletním poschoďovým autobusem jsme museli zopakovat, protože noční Nesebar je nezapomenutelně krásný.

Celkový dojem (5 / 5)

Pobyt předčil moje nízká očekávání. Ráda bych se do Ravdy vrátila, a pokud bude mít hotel Elvíra opět tak nízké ceny ubytování a all inclusive, vyplatí se ubytovat se právě tam.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.